Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet normális,...

Miért nem lehet normális, hűséges és még sorolhatnám fiúkat találni a mai világban?

Figyelt kérdés
Az ember csak boldog szeretne lenni valakivel,valaki mellett és mégsem tud,mert mindig valami van. Manapság kapcsolatok jönnek,mennek az emberek életében. Pedig olyan jó lenne tervezni valakivel komolyan. De ez mai világban miért ilyen nehéz nem értem. Mert ha valaki nem festi magát agyon illetve nem jár bulikba stb az már nem jó!? Elszomorító,hogy amit akar szívből az ember az nsm jön össze sehogysem. Rengeteg társkereső oldal van de ott is vagy összejön egy komoly kapcsolat vagy nem. Valaki esetleg így gondolja mint én? Esetleg érzett már hasonlót? L/24

2017. aug. 17. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/56 Psycho ***** válasza:
93%

Nos, én mindig is így álltam hozzá a hölgyekhez, és annak rendje módja szerint szépen landoltam is a "friendzone"-ban.

Szóval ha már általánosítunk, akkor azt kell mondjam, sok ilyen srác van, csak épp a barátzónába pakolják őket a lányok.

Persze nem szeretek általánosítani, ez inkább csak amolyan trend. Sok kivételt ismerek.

2017. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
83%
Mert aki ilyen azt le se sz*arjátok.
2017. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%
Igen, éreztem hasonlót. A kulcs ott van, hogy "és még sorolhatnám". A kedves hölgyeknek meglehetősen túl sok "és még sorolhatnám" elvárásuk van, amelyeknek a férfiak nagy része nem tud megfelelni.
2017. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
63%
Ismét egy általánosító kérdés. "A mai világban" Jááj régen minden jobb vót, bár 1992-ben születtél, gondolom sok fogalmad lehet a múltról.
2017. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy jöjj össze valamelyik gyékán kesergő csávóval. Akik hasonló kérdéseket tesznek fel, csak a mai lányokat ekézik.
2017. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
75%

Isten hozott Brigitta,ez a valóvilag!

Nőkkel sem könnyebb ám!

Inkabb nem irnek jelzőket a nőkre...

2017. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Először is nem kéne általánosítani! Előbb ismerd meg a másikat,ne a borítja alapján ítéld meg a könyvet ;) Régen minden jobb volt igen,de hiszem,hogy azért manapság is vannak normális fiúk! :) ;)
2017. aug. 17. 12:22
 8/56 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem lehet normális, hűséges és még sorolhatnám lányokat találni a mai világban?


En csak boldog akarok lenni :( 16F

2017. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
68%

régen és most is vannak hűséges fiúk/férfiak és vannak hűtlen patkányok...

nem lehetetlen vállalkozás, sok ilyen srác van


a saját példámból kiindulva ha az ember párszor melléfog az simán eltudja venni a kedvét az ismerkedéstől, a komoly kapcsolattól, sőt van aki pár csalódás után beáll a "minden nő k**va" felfogásra...

és ez a csajoknál is hasonló, a csalódások könnyen kedvét szegik, de elég sokan vannak akikkel igenis lehet normális kapcsolatot kialakítani, csak meg kell találnod őket :)

sok sikert!

néha jobb nem rá görcsölni, idővel úgy is alakul, ha erre vágysz, csak ne görcsösen keresd :)


24F

2017. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
63%

Ha sürgetni akarod a dolgot, - amit teljesen feleslegesnek vélek, - keresgélj a 35 - 40 éves korfekvésű korosztályban!

Azoknak az embereknek a többsége már kiélte magát, inkább már stabilitásra vágynak, mint egy újabb agancsra az előszoba falán. Ezek az emberek már feltérképezték a határaikat, nem feszegetik, és nem csak lehetőségeket keresnek! Viszonylag jó a fizikumuk is, magabiztossá, józan gondolkodásúvá edzette őket az élet, stb. Akit most hiányolsz az életedből, annak az embernek a korosztálya egyszerűen éretlen. Biztos, hogy vannak kivételek, de az egyenlő azzal, mintha egy tűt keresnél egy szénakazalban!

2017. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!