Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek baj van velem?...

Szerintetek baj van velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valamiért sosem voltam szerelmes senkibe. Sosem. Még addig sem jutottam el, hogy egyáltalán a külseje, vagy a viselkedése tetszen valakinek. Az első osztályomban már mindenki mindenkibe bele volt habarodva legalább egyszer hét év alatt, a lányok folyton arról áradoztak, hogy ez meg az mennyire kedves/jól néz ki/imádnivaló a mosolya/"Uramatyámlevetteapólójátmindjártelájulok!!!!" (nem vicc, ez tényleg elhangzott egy lány szájából) Számomra mindegyik közömbös volt, nem váltottak ki belőlem semmilyen reakciót, maximum "ember, vedd már vissza a pólód, ez szánalmas, hogy a lányok kedvéért vetkőzöl". Egy pár hónapja új suliba jöttem, de itt is mindegyik srác közömbös, nem gondolok egyikükre sem úgy. Pedig a korombeli lányok általában már túl vannak 1001 "szerelmen", némelyikük meg legalább 5 "pasin", én ennek a közelében sem vagyok. Velem van a baj? Esetleg véletlenül kimaradt egy fogaskerék, vagy ez normális?

2017. aug. 17. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként szerintem elég fura hogy még csak tetszeni se tetszett senki soha.
2017. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. (Nem, nem vagyok lezbi. Biztos vagyok benne.)
2017. aug. 17. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Jejj, egy sorstárs :D Mármint félig sorstárs, hiszen bár "valódi, elérhető" srácok még szinte sosem mozgatták meg a fantáziám, de film/könyv karakterekbe, stb már kismilliószor voltam plátóian szerelmetes...de ezek nem afféle "hmm, hát ez ggyóó néz ki" kategóriás ábrándozások voltak, hanem inkább "Édes Atyaúristen, én meghalok, miért passzíroztál engem ebbe a szégyentelen pöcegödör világba, ha Ő nem lehet itt mellettem" típusú, évekig elhúzódó önnyomorgatások... :P Ne aggódj, kedves kérdező, ez a szituáció szerintem még betegebb, mint a tiéd. :D Mindenesetre, pacsi!
2017. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem akartam arra kilyukadni hogy leszbikus lennél. :D

Ebben a korban még nem kirívóan fura, 13-14 évesen nekem se tetszett még senki, lehet csak később érünk meg ehhez vagy ilyesmi. :D 19/l

2017. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy leszbi tán pedó leszel a végén? :DDD

Mondjuk a kis pávákat látva manapság, teljesen normális nálad, ha normális vagy.

Neked a tű kell a szénakazalból...türelem, tűt terem;)

2017. aug. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pacsi! Én is voltam már könyvbeli karakterekbe "szerelmes", mondjuk az nem tartott évekig, mint nálad, de jó, hogy van más is így. :)

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak velem van ez, és remélem, előbb-utóbb tényleg megtalálom a tűt a szénakazalban! ;)

2017. aug. 17. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen korban ez még természetes, beléd szorult legalább ész nem úgy mint az átlag pólós csajokba akik 5 percenként váltogatják életük szerelmét :D

Én 13 voltam mikor a suli folyosóján megláttam életem egyetlen szerelmét szerintem :D Annak a srácnak teljesen odavoltam a külsejéért, még mindig remegek tőle :D

Azóta van párom, sajnos nem a tökéletes külsejű első szerelmem :D De ne aggódj egyszer te is megtalálod azt akitől elveszted az eszed, csak várd ki :D

19/l

2017. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 25 evés koromra sem voltam még szerelmes azonnal. És nem is leszek. Nekem idő kell hozzá, hogy valakit megszeressek, megkedveljek. És ez után leszek szerelmes belé. Sosem értettem másoknál hogy megy ez. Mondjuk én már más korosztály vagyok, nyilván máshogy látom a dolgokat, de 14 évesen ez normális.
2017. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!