Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

Elmúltam már 20 éves de nagyon furcsán vagyok vagyok a világgal . Szinte képtelen vagyok emberi kapcsolatokat fentartani , csak a családom akikkel jól érzem magam ... Spontán ismerkedésből sosem jön ki semmi jó , legtöbbször érdektelen vagyok a másik számára és másnap már rám sem néz az illető...( pedig rengeteget olvasok és meghallgatok mindent és próbálok reagálni )Az emberek csak úgy jönne-mennek és senki nem marad velem egy pillanatnál tovább ... Pedig én igyekszem olyan nyitott lenni amilyen csak tudok , és ha méltatnak annyira hogy egyálltalán szóba álljanak velem türelmes vagyok és megpróbálok megértő és elfogadó lenni ... de a vége mindíg az hogy vagy közömbösek írántam vagy utálnak.

Igaz. Tényleg kissé más vagyok mint a korombeli lányok álltalában ... de attól még nem hiszem hogy képtelenség lenne emberként kezelni ... én emberként kezelek mindenkit ...

Próbálkozom mindenhol a legfesztelenebül önmagam lenni ( alapban sajnos nagyon merev vagyok ) de sosem kapok semmilyen próbálkozásra pozitív visszajelzést ... kicsit mindíg úgyérzem magam az emberek között mintha a semmiért produkálnám magam ... közben pedig látom mások milyen jól elboldogulnak ... van barátjuk , képesek párkapcsolatra ... én meg csak állok és nem tudom merre induljak ès mit csináljak mert amit csinálok azzal sosem érek el semmit ... csak úgy néznek rám mintha valami nagyon furát művelnék ... ( pl : nagyon sápadt vagyok és már sokszor mondták hogy ha kifesteném magam nem lennék olyan ilyesztő ... de ha kifestem magam csak egészen driszkréten már is kinéznek a világból , mintha nekem ez tilos volna ... )

Szóval nagyon szeretnék változtatni ezeken ... már sokat tettem azért hogy még nyitotabb legyek ... de úgyérzem nem szabad teljesen feladnom azt ami/aki vagyok ...

De mégis hogy tudnék változtatni az emberekkel való kapcsolatomon ?



2017. aug. 18. 02:47
 1/8 anonim válasza:

Egy őszinte jó tanács: ne foglalkozz a többiekkel.

Ha így nem vagy jó másnak ahogy vagy akkor ez van.

Nagyon boldogtalan élet elé nézel ha másoknak próbálsz megfelelni.Biztos nem veled van a pobléma ha már ez felmerült benned, jó ember lehetsz. Sok tényező van az életben ami miatt valaki zárkózottabb lesz(család,iskola,egyéb trauma az élet során, stb)

Sok sz*r ember van. Lehet csak nem jó társaságban vagy.

Ne próbálkozz legfesztelenebbül ömgagad lenni mert csak rágörcsölsz. Nyiss az emberek felé,de legyél olyan amilyen vagy, ha nem jön be akkor mg jön más(ha most arra gondoltál h nincs pasid/barátod).

Kicsit nyugodj meg fogadd el a helyzetet majd változni fog . Foglalkozz a saját dolgaiddal ezen meg ne rágódj!

2017. aug. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokáig olyan voltam mint te. Ezt mintha én írtam volna régebben.

Mára eljutottam oda, hogy nem foglalkozom másokkal, nem akarok megfelelni. Merem megvalósítani önmagam, legyen szó sminkről, öltözködésről vagy bármi másról.

Nem próbálok görcsösen barátkozni, ismerkedni majd jön aminek jönnie kell, nyitott vagyok.

És most hogy kicsit megváltoztattam a nézőpontomat jobban kijövök az osztálytársaimmal, merek kezdeményezni és általában a visszajelzések is pozitívak.

Neked is csak idő kell és rájössz hogy tudsz változni úgy, hogy mégis önmagad maradj. :)

19/l

2017. aug. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szimpatikus amit írsz, én például tök örülnék ilyen barátnőnek. Meg szerintem bármelyik normális jó érzésű srác. Szóval én nem hinném hogy csak te vagy a hibás abban, hogy most így érzed magad. Ha sikertelen is vagy, annak szerintem nagyban inkább az az oka, hogy rossz emberek között vagy, értelmesebb vagy náluk, a többségnél, ez már ebből a rövid szövegből megállapítható. Ne változtass szerintem magadon, csak más típusú emberekkel ismerkedj mint eddig. 26f
2017. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Uhh Uhh

Uhaa

2017. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Keresztes Bence ***** válasza:
16%
Nem az emberekkel van a baj, hanem veled. Az, hogy végighallgatsz egy embert aki elsírja az életét (mert az emberek imádnak panaszkodni) és megpróbálsz valami béna motivációt de ettől te nem fogsz semmilyen nyomot hagyni bennük és ezért szimplán tovább lépnek rajtad, akkor fogsz emléket/nyomot hagyni másban ha közös programon veszel vele részt, fogadni mernék, hogy otthon ülsz és fb-on baszogatnak téged h ez történt meg az történt, ez nem vezet sehova, szólj a barátaidnak hogy gyere menjünk ide vagy oda, vagy ha nincsenek ilyen barátaid akik szívesen mennék veled valahova akkor keress valami közösségi helyet, nem feltétlen buliban lehet haverkodni, ha van hobbid akkor menj azzal kapcsolatos találkozókra
2017. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki így nem fogad el,az így járt.Szerintem csak idiótákba botlottál eddig bele..Én se változnék meg,csak azért hogy másnak jó legyek..Aki így nem fogad el,nem is kell hogy az életem része legyen.Neked megvan a magad stílusa,ami lehet sokakat bánt..De te ez vagy,így kell elfogadni.Én megértelek téged,de nem neked kell változnod..Csupán várni azt,aki elfogad így ahogy vagy..Bár komolyan nem értem,mi a bajuk veled..A kérdésed alapján normálisnak tűnsz.Ne magad okold mások hülyeségei miatt,mint mondtam nem neked kell változni! Szép napot!
2017. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudok normálisan viselkedni?"

Mert viselkedsz.

Ne viselkedj.

Önmagad légy.

"Próbálkozom mindenhol a legfesztelenebül önmagam lenni"

Ne próbálkozz!

Tedd, vagy ne tedd.

De ne próbáld!

"mindíg úgyérzem magam az emberek között mintha a semmiért produkálnám magam "

Na most akkor a legfesztelenebbül önmagad adod, vagy produkálod magad?

Én is úgy érzem, hogy produkálod magad. És az nem hiteles. Emiatt van, hogy elmennek mellőled, mert produkálod magad és viselkedni próbálsz. De érződik rajtad, hogy szerepet játszol, és az nem te vagy.

2017. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a normális. Legalábbis én jobban bírom az ilyen embereket, még ha ők is vannak kevesebben. Én is hasonló vagyok és egyáltalán nem vonzz a mások által mutatott viselkedés forma. Persze így nagyon kevés barátom van, de nekem az bőven elég. Többi nem is érdekel.


Ha változtatni akarsz legyél olyan, mint ők. Csináld amit mondanak. Bár szerintem nem ez a helyes út..

2017. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!