Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék Barátokra,...

Hogyan tudnék Barátokra, Ismeretsegekre szert tenni?

Figyelt kérdés

Harmincas Nő vagyok.

Nem rég költöztünk el a Férjemmel Budapestről, egy másik nagy Városba.

Jelenleg nincs munkám, a Férjem Nonstop dolgozik. Folyamatosan egyedül vagyok, nincs kihez szólnom.

Itt nem igazán ismerkedosek az Emberek.

El járni sem tudok sehova, anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé. Egyébként is mindenhova egyedül nem valami felemelő érzés.

Szívesen fogadnék ötleteket.

Köszönöm szépen!


2017. aug. 25. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
hmm.. unatkozó harmincas, kit hanyagol a férje. Ha pesti lennék szívesen kísérgetnélek.
2017. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ezt éreztem, amíg nem volt munkám.


Nekem azért nem volt, mert nem találtam. Ugyan nem tartott sok ideig, már 2 hét után kezdtem érezni, hogy jó lenne valamilyen társaságba menni. Aztán lett, és mentem is társaságba. Én sem akartam egyedül elmenni sehová, de a munkahely "rákényszerített", hogy emberek között legyek.


Szóval nem akarsz elkezdeni dolgozni vagy mi az oka hogy nem mész?

2017. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hmm.. unatkozó harmincas, kit hanyagol a férje. Ha pesti lennék szívesen kísérgetnélek."

Nem is pesti... De amúgy jó észrevétel;)

2017. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!