Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Szerintetek ez mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Na itt vagyok újra:D Igazából az összes tanácsot megfogadtam,és arra gondoltam,hogy neki állok ismerkedni,nos szereztem pár lány barátot,és jóba is vagyok velük,csak nem lettem boldogabb. Valamiért nem. Valaki le i szólt ezért,és nem nagyon értettem. Végül arra jutottam,hogy kijárom a középsulit,és 30 éves koromig egyedül élek,informatikusként,és utána beállok remeteként. Ez mennyire jó ötlet? :D
2017. aug. 25. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó ötlet! Magam sem tudnék jobbat kitatlálni a számodra.
2017. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Figy. Te tudod mi kell neked. Az élet döntései rajtad állnak. Nemtudok tanácsot adni ebben.
2017. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, nyomjad! Ha mégse fog tetszeni, legfeljebb majd változtatsz rajta.
2017. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kínlódj az iskolával, menj most rögtön remetének
2017. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, 30 éves korod után nem dolgozol, és remeteként fogsz élni? Lehetsz remete, de abból nem fogsz megélni. Amellett még dolgoznod kell.
2017. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!