Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan tudjam hogy a boldogtal...

Honnan tudjam hogy a boldogtalanságtol vagyok e fáradt, kedvtelen, vagy valami beteges fáradtságtol boldogtalan?

Figyelt kérdés

Ha nem muszáj nincs kedvem sehova menni, neten sem ismerkedni, mert még az is lefáraszt hogy lassan tölt be az oldal, ejszaka inkább választom az alvást bulik helyett.

Ennek most az az oka hogy nincs senkim régota(nekem kín, mert kapcsolatfüggő vagyok) es totális depresszio miatt fizikai gyenge vagyok, vagy forditva, hogy a folyamatos fáradtságérzés miatt nem vagyok képes nyitni ismerkedni, mert nincs erőm?


2017. aug. 27. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Boldogtalan vagy és amiatt, ebből egyértelműen ez jön le nekem. Az sajnos nem opció, hogy most akkor rögtön lesz párod (bár nem tudom, kik vannak neked láthatáron). Igyekezz társ nélkül is boldog lenni, teljes életet élni. Sportolj, találj hobbikat magadnak, ismerj meg új embereket, indulj el azok felé a dolgok felé, amik érdekelnek, amikért küzdeni is tudnál, mert el szeretnél valamit érni esetleg. Én ezt tanácsolom, bármilyen rossz most neked, attól nem lesz jobb semmi, hogy otthon ülsz, nem foglalod le igazán magadat.
2017. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!