Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hova mehetnék szerintetek 18...

Hova mehetnék szerintetek 18 éves fiúként ahol hozzám hasonló korú embereket ismerhetek meg, és megmenthetem magam?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom ez volt életem problémája. Fogalmam sincs hova mehetnék... a legtöbb olyan sporthoz amit egyesületben játszanak már túl idős vagyok kezdőnek. A stresszt futással vagy télen korival szoktam levezetni így, és a barátnőm (messze lakunk) támogatásával kibírom...... Viszont nem kibírni akarom a napjaimat hanem élvezni :/


Ajánlhattok bármit, (szinte) mindenre vevő vagyok a cél érdekében!


Valaki hasonló cipőben? -> Ha igen -> Hogyan oldottad meg ha sikerült?



2017. szept. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Én hasonló cipőben járok, de nem találok rá sajnos megoldást, elég boldogtalan az életem.:/

16/L

2017. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem értem a kérdésedben, hogy mitől akarod megmenteni magad? És mi a célod a sporttal?


Úgyhogy megpróbálok úgy válaszolni, ahogyan én értettem a kérdést: én valamilyen önvédelmi sportot javasolok, pl. krav maga. Hacsak nem szeretnél valami nagy világversenyt megnyerni, akkor soha nem vagy túl idős elkezdeni egy sportot. Az tény, hogy így elég vegyes a kezdő korosztály, de talán nem túl nagy baj, ha megismersz idősebb embereket is. Hiszen van barátnőd, nem párt keresel.

2017. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Attól, hogy teljesen elrontsam az életemet. Az önvédelmi sport.... lehet, hogy majd utána járok habár nem a kedvencem. Valami más ötlet?


Ment mind a kettőtöknek a zöld.

2017. szept. 4. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát most a hobbidat szeretnéd megtalálni, aminek űzésével izgalmasabb, jobb lesz az életed?

Szerintem nem nekünk kell megválaszolni azt a kérdést, hogy te mit szeretnél és mit nem.

2017. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!