Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy nem kellek senkinek sem és azt, hogy egyedül kellesz leélnem az életemet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 18:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Tessék válassz feleséget.

2017. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%

Kellesz?

Borsodi vagy?

2017. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy? Miért gondolod így?
2017. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

Ezzel a kérdéssel két probléma van:

1. semmi konkrétum (azokat látszólag harapófogóval se lehet kihúzni belőled);

2. Ez már a sokadik ilyen típusú kérdés.


A kérdésre válaszolva: pesszimista vagy. Nem árt, ha az ember realista, de azért legyen egy kicsit optimista is.

2017. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok. A kérdésemet pedig azért irtam ki mert szó szerint minden lány keresztül néz rajtam mintha ott sem lennék. Szórakozó helyre egyáltalán nem járok,nem az én világom. Bevallom őszintén sajnos félek a nőktől de ha egy lányon látnám azt,hogy tényleg érdeklem akkor legyőzném ezt a félelmemet. Nincsen önbizalmam és saját magammal sem vagyok kibékülve és valószínűleg ez is közrejátszik abban,hogy levegőnek néznek.
2017. szept. 6. 19:22
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
probálkozz dagadt nöknél
2017. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem megy mert úgy állok hozzá az elején,hogy mit akarok én tőle,kevés vagyok én hozzá és inkább meg sem próbálom.
2017. szept. 6. 19:27
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Aha, tehát nálad a nem másznak rád egyből a lányok nagyjából egyenlő azzal, hogy nem kellesz senkinek.

Ne haragudj, de amíg így állsz hozzá és nem is próbálkozol senkinél, meg is érdemled a sorsod.

2017. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8/9 19:45 : Egyáltalán nem vágyom arra,hogy a lányok rám másszanak. Csak nagyon elkeserít,hogy mindig levegőnek néznek. Tisztában vagyok vele,hogy ameddig így állok hozzá az egészhez addig nem fog változni semmi sem de hiába nem próbálok foglalkozni ezekkel a gondolataimmal,hogy mit is akarok én tőle meg,hogy kevés vagyok én hozzá egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.
2017. szept. 6. 20:30
 10/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ellenőrizd, hogy a tököd megvan-e, ha igen, akkor meg viselkedj hozzá méltóan. Tessék menni csajozni, próbálkozni, egyik koppint, akkor jöhet a másik, ilyen egyszerű az egész.
2017. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!