Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Olyan mintha...

Magányos vagyok. Olyan mintha ellenem fordult volna a világ. Akit szerettem, elhagyott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Augusztus elején elmentem szabadságra már akkor éreztem,hogy valami baj lesz,elkezdtem szorongani.

5 évig szerettem valakit.Sokat szórakozott velem,most ismét felkeresett.A vége az lett,hogy lefeküdtem vele.Nekem ő volt az első,aztán elhagyott.Azóta megváltozott minden.Állandó pánik rohamaim lettek,sokat sirtam.Akik a barátaim lettek elkezdtek elhanyagolni.Az egyik kollégám akivel viszonylag jóba voltam utálatos lett.Jött egy új nagyon ellenszenves kolléganőm.A főnök is elkezdett szivatni igazságtalan dolgokkal.Elmentem életvezetési tanácsadókhoz.Rengeteg pénzt ott hagytam.Az egyik sok mindent mondott,de tulajdonképpen semmit,a másik meg még annyit se,folyamatosan kikerülte a kérdésemre a választ.Az egyik barátnőmnek elmondtam ő végig hallgatott,azt mondta tartsak ki és kinyomta a telefont.Senki se hallgat meg,nincs a kérdésemre válasz.Depressziós vagyok teljesen.Ma egyik kollégámmal elmentünk valahova,jót tettem vele igy hálából meghivott valamire,de utána ő is ott hagyott egy kis ürüggyel pedig nem is panaszkodtam neki direkt.Megőrülök a sok elfojtástól,hogy nincs kinek elmondanom ami bánt.Érzem,hogy új fejezet indul el az életemben csak azt nem tudom merre menjek. :(



2017. szept. 9. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Valaki valaszolna?:)
2017. szept. 9. 21:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Írhatnál kicsit többet magadról, hány éves vagy, fiú vagy lány.... Azon gondolkoztál már, hogy mik a további lehetőségeid?
2017. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz,szívesen meghallgatlak :)
2017. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod:) Első válaszoló voltam
2017. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok! Mit meseljek magamrol?Vendeglatasban dolgozo,Bp-i vagyok.Valami iranymutatas kene nekem meg batoritas.
2017. szept. 9. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod beszélgethetünk privátban...
2017. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kiakadsz, ha tányérok nincsenek sorrendbe? A házad be van kamerázva?
2017. szept. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!