Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel derítheti jobb kedvre...

Mivel derítheti jobb kedvre magát egy olyan fiú aki 18 évesen már meghalt lelkileg?

Figyelt kérdés

En elrontottam az eletemet azzal,hogy 4 éve tudatosan nem csináltam semmit sem,csak otthon voltam es egyedul sportoltam.


Amiatt,mert úgy éreztem 16 evesen ,hogy mar csomó mindenből kimaradtam abból az időszakból (14-18) ami nekem a leges legfontosabb lett volna.


Es emiatt nem tettem semmit és ahogy teltek így a napok,mindig úgy gondoltam,hogy úgy is elpazaroltam,akkor már minek próbálkozni ezért megjobban,nem tettem semmit ezért megint inkább hagytam és ez ment 18 éves koromig és már tényleg mind1,mert elpazaroltam a fiatalkoromat.


Nem volt soha egyetlen barátom sem,barátnőm wem és sosem láttam lányt közelről,csak ha meg volt fordulva és nem látta,hogy nézem.


Mit tehet egy szociális fóbiás fiú,hogy valami érdekelje?


Már nem szeretnék semmit tenni azért,hogy jobb legyen az életem,inkább csak elfoglalni magamat,hogy gyorsabban teljenek az éveim.



Mar 4 éve sportolok,de már azt is unom.


Tanulni mindig tanulok,már van egy szakmám,szóval nem hanyagolom el a tanulmányaimat.


Köszönöm a tippeket.


2017. szept. 13. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem maradtál le semmiről. Most nyilván ezt érzed legfontosabbnak. De 20 évesen majd azt fogod. 30 évesen meg majd úgy érzed, hogy akkor kezdődik igazán az élet.

A múlton már úgysem tudsz változtatni. Szóval felesleges keseregni, hogy mit nem tettél meg, mert így a jelenről maradsz le.

Mi a baj? Normálisan tanulsz, sportolsz, akkor nyilván nem vagy egy tehetetlen, béna gyerek. Miért döntöttél él úgy, hogy tudatosan nem csinálsz semmit? Biztosan tudnál barátkozni. Majd ha új közösségbe kerülsz, továbbtanulás vagy munka kapcsán, akkor legyél nyitott. Sokaknak nem volt még ilyen korukban barátnője. Szóval nem vagy fura, egyedüli.

Legyél pozitívabb a jövővel kapcsolatban és ne foglalkozz a múlttal.

2017. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

rájöttél ez a 4 év mennyire rossz volt, akkor ideje változtatni, motiváljon az a tudat, hogy így is már túl sok időt pazaroltál el!

még nagyon fiatal vagy rengeteg lehetőséggel, vedd észre, élj ezekkel!

2017. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmi nagy dologról, nyugi.
2017. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi,de nem kaptam választ a kérdesemre. :/


Én már nem fogok tenni semmit,nekem már mind,csak a figyelmemet szeretném elterelni.

2017. szept. 14. 08:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el!

[link]

2017. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Tűzz ki magad elé egy célt! Próbál ki valami furcsaságot, ami egyáltalán nem áll közel hozzád, például menj el hiphopozni :)) Olvass könyveket, nézz meg egy olyan filmet amit rajtad kivül mindenki látott, menj el bulizni, ismerj meg egy lányt. Menj el drogériába, vegyél meg mindenféle hulyeseget, fesd át a hajad, szárítsd be, nezz ki igazán jól, és próbálj meg mosolyogva végigmenni az utcán, arra gondolva, hogy Te még ennyi idősen, ilyen múlttal is tudod élvezni az életet. :) hajrá.
2017. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 akiraozaki válasza:
Az a baj, hogy manapság nagyon ráerőltetik a fiatal korosztályra azt, hogy csak a húszas éveikig élhetnek igazán, pedig ez egyáltalán nem így van. 20 felett kezdődik az élet, szóval nem csüggedj emiatt! Még annyi minden van előtted, tegyél érte, hogy a lehető legjobb legyen!
2017. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor sem ítélnék el senkit, ha 10 évig kómában lett volna, ha utána feltudott kelni tovább élni az életét. Akármilyen korban vagy, vagy akármilyen a jelenlegi helyzeted, lehetõséged mindig van, hogy jobbá tedd a dolgokat az életedben, úgy ahogy te szeretnéd.
2017. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jógával,vagy meditációval.
2017. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hát amit eddig amit olvastam az semmi más csak lustaság, félelem, szorongás. Mégsem vagy annyira mert tanultál sportoltál..lehet csak a kényszer de na. Önsajnálat az persze működik..kicsit foglalkozz magaddal mert én se más nem fog azzal foglalkozni hogy hogy nem szeretsz élni.. Most próbáld meg pozitívan magaddal foglalkozni. Lehet félsz az elutasítástól a kudarcoktól. Nem az a lényeg kudarc volt-e vagy sem..hanem hogy hogy éled meg..fel állsz-e. Lustaságot tedd félre áldozz rá időt magadért, másokért. Honnan tudod nem tudsz majd másoknak segíteni akár egy ilyen helyzetben ha már ki másztál belőle..
2017. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!