Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg csak most jottem gimibe...

Meg csak most jottem gimibe es semmilyen baratom nincsen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz tudom, idovel kialakulnak a baratsagok a gimibe es ne aggodjak... de nem, ez nem normalis! Miert van az hogy mindenki tokeletesen beilleszkedik az osztalyaba/evfolyamaba es van egy csomo baratja? Miert van az hogy nekem nincsen senkim? Mas lehet boldog en pedig nem? Meg csak most kezdodott a gimi de mar a golyaban sem ereztem magamat igazan jol mert igy a lanyokkal valamennyire joban vagyok de valahogy mindenkinek megvan a sajat "baratnoje" az osztalyban... engem mindenki csak otthagy es en vagyok a szunetben a sarokban ulos aki a telefonjat nyomkodja es mivel nincsen netem ezert csak a kepeimet lapozgatom... a regi barataimmal (regi osztalytarsak) tok jol kijottem es imadom oket meg most is, full jo a szemelyisegem 100%ban magamat adtam nekik de az uj osztalyom csak a lezengo maganyos senkinek nez... utalom ezt a helyzetet! Mindenkinek van baratja csak nekem nem! Miert van ez? Nem erdemlem meg a boldogsagot? (Sulit valtani nem fogok !)

2017. szept. 15. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam mint te. Általános iskolában nagyon jó barátnőim voltak. Mindig mentünk vagy moziba, egymáshoz át, és minden akkori kis gyerekes problémánkat megbeszéltük egymással. Első menstruáció, ki tetszik az osztályból stb..:)

Nem egy gimibe kerültünk sajnos, ìgy a gimnáziumban teljesen egyedül maradtam. Mindig csak én ültem egyedül a szünetekben, engem sosem hívtak sehova a többiek, csak én még a telefonomat sem tudtam nyomogatni mert akkor nem volt még senkinek okostelefonja mikor kilencedikes lettem. :))) sokat sírtam a magány miatt. A 4 év alatt nem is nagyon lettek barátnőim. 2 szintén magányos lánnyal volt ilyen látszat barátság ami kb egyenlő volt a semmivel. Én lettem a 4 évre a kis csendes, visszahúzódó lány, mivel nem akarták hogy nyissak feléjük.

Aztán elkezdtem a fősulit, ahol meglepő módon már első nap szereztem barátnőket,akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot ;) Illetve diákmunkán is lett egy jó barátnőm. Igaz a fősuli segített, ott sokkal közvetlenebb lettem az emberekkel. A gimis társaság valószínűleg sajnos nem az én világom volt. Többször ki akart közösíteni egy lány, aki utált a semmiért. Nem szívesen emlékszek vissza a középiskolás éveimre. Jövőre lenne osztálytalálkozó de előre rettegek :)


Neked azt tudom tanácsolni, hogy mivel nagyon év elején jársz még, próbálj meg ismerkedni, barátkozni, beilleszkedni a társaságba. Legyél közvetlen. A szünetekben sem a telefonod nyomkodd, hanem menj oda számodra szimpatikus emberekhez, hátha változik a helyzet. Próbálkozz!:) azt írtad valamennyire jóban vagy a lányokkal. Az már jó jel.

23N

2017. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már, én 7 hónapig nem találtam a helyem, full egyedül voltam. Tényleg nyugi :)
2017. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves édesmézes! Utoljára kérlek hogy jegyezd már meg a százalékom és ne irogass nekem azzal a szöveggel priviket hogy barátkoznál, mert nem barátkozok veled. Ma kaptam tőled a 14.levelet kb ugyanazzal a szöveggel. Tiltani foglak most már mert unom... köszönöm ha betartod!
2017. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
LOL édesmézes pajti megint beindult? 😂😂
2017. szept. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is csak szakközépben...
2017. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!