Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok csinalni ami lekot?

Mit tudok csinalni ami lekot?

Figyelt kérdés

Sosem lesz mar baratnom.Isten lassa lelkem probalkoztam.Lassan kioregedtem a csajozasbol...rajottem,hogy nem kellek nekik.De mit lehet tenni,hogy enyhuljon a vagyakozas egy baratno utan?

Nem akarom kinyirni magam!!!



2017. szept. 18. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Horgássz, motorozz, íjászkodj, fotózz. Sok jó kikapcsolódási lehetőség van.


Amúgy hány évesen öregedtél ki? 16?

2017. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahol en lakok nincs olyan sok lehetoseg...Amugy 30 !
2017. szept. 18. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevesen születünk úgy, hogy alapból kellünk a csajoknak. A legtöbbünknek meg kell tanulni, hogy mi az, ami kell nekik, és olyan irányban kell változnunk.

Szóval, hogy ne unatkozz, tanulj és változz.

2017. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ahol en lakok nincs olyan sok lehetoseg"


Köszi! Ebbe minden benne volt...


A falu dolga lenne téged szórakoztatni? Pl. a motorozáshoz milyen lehetőségre lenne szükséged? Kell venni egy motort, és hétvégén el kell menni az Alpokba. Az Alpok sajnos nem fog a faludba menni.


De barkácsolhatsz is otthon. Szabadidödben készíts kutyaházakat, és áruld. Ehhez se kell a falunak lehetőséget biztosítani számodra.

2017. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Motorozni en??? konyvem sose lesz...De meg egy biziklire se merek mar felulni.Barkacsolni? abban bena vagyok.Testverem szerint egy szeget se tudok beverni!
2017. szept. 18. 20:07
 6/10 Laylah ***** válasza:
Kérdező, most szépen olvasd vissza, amiket ide válaszolgattál. Iszonyatosan passzív vagy! Másokra vársz, mások véleménye szerint élsz, ahelyett, hogy megmutatnád akár nekik, ha már ennyire adsz mások szavára, akár magadnak, hogy nem vagy egy csődtömeg, mint aminek gondolnak. Szedd már össze magad! Valami csak van, ami érdekel! Nem mások fogják megoldani a te bajaidat, ha arra vársz, akkor életed végéig is várhatsz. Neked kell tenned, lépned, fejlődj, tanulj, ismerj meg új dolgokat, ezáltal új embereket! Én a helyedben ilyen hozzáállással nem csodálkoznék, hogy nem vagyok egy p-ncimágnes...
2017. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Motorozni en??? konyvem sose lesz...De meg egy biziklire se merek mar felulni.Barkacsolni? abban bena vagyok.Testverem szerint egy szeget se tudok beverni!"


Te tényleg ennyire sötét vagy? Írok pár példát, és arra keresed a kifogásokat? Hát erőltesd meg a pici agyad, és találj ki valamit magadnak!

Ha meg tényleg ennyire életképtelen vagy, akkor senki nem tud rajtad segíteni. Valahogy majdcsak eltelik ez a 40-50 év.

2017. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 11:36 oke.Szerintem se tud segiteni senki.

Koszonom!

2017. szept. 20. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha sirnal meg egy picit biztos tobb valaszt kapnal
2017. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tegnap 18:27 suge pula!
2017. szept. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!