Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tovább fogok valaha lépni?...

Tovább fogok valaha lépni? Lesznek barátaim? Lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Az idei èvig nem vtak barátaim meg senki sem (se bnő, se család, stb.)



Tavaly szeptemberben elkezdtem egy esti sulit ès ott lett egy barátom egy idősebb lány. Utána egy règi ismerősöm egy velem egy idős lány is bekerült a kèpbe. 3-man elvileg mi barátok vtunk, nagyon szerettem Őket.


De az idősebb lány össze jött egy balhès fickóval akivel nem bírtuk egymást. Mind2 lány azt mondta nekem hogy ez a pasi jobban nèz ki nálam meg hogy Ő mennyivel jobb nálam... nekem kocsijaim, jogsim, 2 szakmám van, Neki mèg èrettsègije sem, írni sem tud, egy iszákos tetkós majom.


A fickó vègül ki ment külföldre, a csaj meg utána.


Mikor ki ment, akkor ,,hirtelen" megharagudott rám ès ,,rám küldte" a pasiját, az írogatott nekem a lány telefonjáról. Unokatesóm mellèm állt, erre a fickó !egfenyegette az egèsz családunkat, èn meg viszonoztam ezt a ,,szívessèget"


A vège az lett, hogy a lány ránk küldte a drogos bátyját is majd mikor ezzel nem mentek semmire feljelentèst tettek a rendőrsègen. Rám akarták azt is verni, hogy rongálom a kocsijaikat, csoda, hogy nem lett rendőrsègi ügy. A másik lány aki meg itthon maradt elterjesztette, hogy miattam menekült el külföldre.


A lányok továbbá ellenem fordították az osztálytársaimat is, èn vtam a Facebookos csoport adminja ès nem engedtem be ezek után oda a lányt, erre csináltak másik csoportot.


Állítólag októberre vissza akar a sulira jönni a lány, egy osztály terembe, egy lègtèrbe...


Ezen mèg is hogyan lèphetnèk tovább???


Lesznek vha normális barátaim??? :(


22/F (èn)

26/L, 22/L

26/F


2017. szept. 19. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"Tovább fogok valaha lèpni?"

Te döntöd el...

Konkrétan azt kérdezed tőlünk, "beleharapok valaha ebbe az almába, ami a kezemben van?"


"Lesz almám? (barátnő)"

Igen, lesz, ha mész és keresel, teszel érte.


"Mind2 lány azt mondta nekem hogy ez a pasi jobban nèz ki nálam meg hogy Ő mennyivel jobb nálam... "

Aha.. És ez ilyen ovi egyébként? Két különböző emberek vagytok, ezek meg hirtelen a pofádba nyomják hogy melyikőtök a jobb? Mintha halat hasonlítanánk össze a gepárddal, hogy melyik tud gyorsabban futni.


"erre a fickó !egfenyegette az egèsz családunkat, èn meg viszonoztam ezt a ,,szívessèget""

Tudod, lehet azt megtenni, hogy nem állsz le vitázni másokkal. Ha nekem hisztizik valaki nem reagálok a hisztijére, mert nem érdekel, nincs kedvem ehhez. Tehát ha valaki megüt, én elhajolok és lelépek, mert nincs időm erre.

Te viszont szépen belementél a közepébe. Kérdezd meg magadtól, miért választottad a balhét ahelyett hogy leszartad volna?


"Lesznek vha normális barátaim??? :( "

Ha szelektálsz, normális barátokat keresel, és te is normális vagy, lesznek. Olyanokat vonzol be, amilyen te vagy, amilyet beengedsz. Én normális vagyok, a selejt embereket nem engedem közel magamhoz, ezért csak normális barátaim vannak.


Egyébként meg, te tehetsz arról ami veled történt.

"Mikor ki ment, akkor ,,hirtelen" megharagudott rám ès ,,rám küldte" a pasiját"

Amikor hirtelen valaki kitalál rólam valamit, nem viselkedek úgy mintha tényleg igaz lenne rám a kitaláció, tehát nem kezdek el veszekedni vele ok nélkül. Ha valaki utcán elkezd ordibálni neked csak úgy, visszaordibálsz ok nélkül?

2017. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Haaaat, ez így sok volt hirtelen.... én meghallgatnam a másik felet is.

Lehet te vagy az ártatlan bárányka a történetben, de lehet nem...

2017. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elmondom mit mondd a másik fél:


1. Csak azért barátkozott velem, mert látta, hogy nincs társaságom- ergo kihasználni jó voltam még a faxija a távolban volt.


2. Azért ment ki külföldre, mert engem nem bírt levakarni- holott a faxi miatt ment ki elvileg csak a nyárra, de már szeptember van. Nem mintha várnám vissza!!!


És akkor Ők lettek volna a barátaim???

2017. szept. 19. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!