Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy normális...

Mit tegyek, hogy normális életem legyen?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és sajnos nincs normális életem,mivel nincsennek barátaim se barátnőm.Mindig is egy csendes gyerek voltam aki nehezen barátkozik másokkal,de kiskoromba még legalább voltak barátaim,most viszont teljesen magányos vagyok.Miután elballagtam az általános iskolából teljesen eltávolodtam az osztály társaimtól,szinte nem is látom őket.Mindenki másfele ment és új barátokat szerzett én viszont nem igazán tudtam beilleszkedni az új osztályba,mivel csendes vagyok sokan piszkálnak és lenéznek.Egyszerűen szörnyű érzés,hogy mindenki bulizik,boldog párkapcsolata van én pedig otthon ülök mert nincs kivel lógni.Úgy érzem teljesen kimarad a tinikorom.Gondoltam rá hogy elmegyek pszichológushoz,mert így nem tudok tovább élni,sokszor azt érzem hogy levegőnek néznek az emberek.Próbálok úgy tenni mintha boldog lennék de hiába próbálkozok nem megy.Eddig azt gondoltam,hogy nem szeretek bulizni sem,de valójában szeretnék ha lenne kivel.Nemrég voltam Németországban unokatesóméknál,és elmentem velük bulizni és végre boldog voltam,úgy éreztem élek.Ez már több hónapja volt de egy nagyon nagy élmény volt számomra.Komolyan mondom sokkal jobb lenne inni és füvezni mint unalmasan és magányosan leélni az életemet.Sokkal jobban vágyom barátokra és szerelemre mint a világ összes pénzére.

2017. szept. 22. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Ne ess kétségbe, nincs semmi gond. Menj el nyugodtan pszichológushoz, biztosan nem fog ártani, a piálás és füvezés meg eszedbe se jusson, azzal csak tönkreteszed magad.


Ha 18 éves vagy, akkor gondolom, ez az utolsó éved a középiskolában. Ezt az egy évet húzd ki, ahogy tudod, próbálj azért nyitni az osztálytársak felé, amennyire lehet, meg próbálj ismerkedni iskolán kívül az érdeklődési körödnek megfelelően. Aztán jövőre úgyis egyetemre mész vagy valahová máshová, a lényeg, hogy újra tiszta lappal indulsz és ha nyitott maradsz, akkor bőven tudsz majd találni haverokat és barátnőt is.


A lényeg, hogy ne add fel, ne rombold magad és ne gondold azt, hogy reménytelen a helyzet vagy hogy gond lenne veled. Nem mindenkinek jönnek be a középsulis évek, de utána meg tök jól érzi magát egy új környezetben.

2017. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Teljesen ugyanígy vagyok, 18 éves (F) se barátok,se barátnő, régen voltak haverjaim, de eltávolidtak. Nekem is nagyon, de nagyon nyomja a lelkem hogy nincs hova elmenjek. Se buli, se semmi...

Pedig vágyom..egy párkapcsolatra is vágyom. Az ismerőseim 90%-ának van/volt párkapcsolata...nekem nem. Akárhol megyek (mindig egyedül) látom a bandákat, velem egyidősöket, barátnőjükkel kézenfogva, nevetgélve stb:. én meg csak sóhajtozok. Nagyon elkeserítő. Egyszer összefutottam egy régi haverommal, elmentunk picit inni, nagyon jól éreztem magam, olyan jókat nevettem, talán akkor éreztem magam a legjobban amióta élek. Azóta egyszer elmentem egyedül egy buliba, de nem kellett volna.

2017. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jozsef19921 válasza:

Az ivas es a szivas nem segit hidd el ha rakapsz a fure rosszab lessz a helyzet en is ilyen voltam es rakaptam a fure igaz nem az eletem miat hanem csak kiprobaltam belyott nagyon de mind egeszsegileg karositott szo szerint es meg inkabb elzarkzottab lettem

Mar 5 honaplya nem szivok


Probalkozz

Eroltesd a beszedet en pl egyik ismerosommel akit ki nem alhatok elmentem koltosztetni egy hazaspart es az ismerosom eleg laza beszedes de mondom magamnak egy probat meger es ot szinte eszre se vette a csaj vegig velem beszelt


Tudom hogy nem olyan konnyu ismerkedni abba a helyzetbe amibe belekepzeled magad

De hala istennek emberi leny vagy es mar az esely megvan az ismerkedesre probalkozz kamu facen beszelgetni vagy csajozni ha nincs dumad es hamar ralyossz hogy toppon vagy

Kezdj neki mert hamar eltelik par ev es sokmindenrol lemaradsz

Sok sikert

2017. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!