Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem voltak barátaim, sehol...

Sosem voltak barátaim, sehol nem voltam még, discoban sem. Mi lehet az oka hogy nem keresnek az emberek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem így működik hogy keresnek. Osztàlytárs munkatárs szomszéd. Ha valakivel tudsz beszélni azzal lehet programokra menni. Egyszer a csajom kozmetikusával mentem discoba :)
2017. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem igy működik,hogy te csak ott állsz,és majd az emberek özönleni fognak hozzád,csupán a két szép szemedért. Nyitottnak kell lenned,bizony oda kell menned az emberekhez a munkahelyeden,az iskolában,beszélgetést kell kezdeményezz velük,kapcsolatot kell velük létrehoznod! És nem baj,hogy nem voltál még disco,bizony nem mindenkit vonz ez a történet,de ha téged igen,akkor fogod magad,és elmész egybe. A disco is egy jó hely ahhoz,hogy kapcsolatokat szerezz másokkal.

Legyél rugalmas,kedves,nyitott mások felé,de ne akaszkodj senkinek se a nyakába,ne játszd meg magad.

Add Önmagad,és a megfelelő emberek,akik hasonló értékrenddel rendelkeznek mint te,kedvelni fognak téged,hidd el!

2017. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk nem ártana tenni érte, senki sem fog odamenni hozzád a szobádba, hogy gyere már legyél a haverom.
2017. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
De gyűlölöm az ilyen embereket,mint a 3 as...szánalmas...
2017. szept. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert talán ez az igazság?
2017. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Gondolom még nagyon fiatal . Én is ilyen problémákkal küzdök de én már 31 éves vagyok . A régi barátok már messze laknak illetve kapcsolatban vannak vagy házasok így nem tudok senkivel találkozni.
2017. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
33%
Fordíts a dolgon: keresd te!
2017. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a kérdés olvasása közben muszáj volt nevetnem. Na, jól néznék ki, ha megkeresnének, hogy a barátnőd akarok lenni! Még csak az kellene. Nekem nincs, és nem is kell barátnő.

De ne várd, hogy megkeressenek, igenis menjél, ahová csak lehet, nem idős korban kell mászkálni, mert lehet, hogy akkor nem fogsz bírni.

Lényeg, neked kell "megkeresni az embereket".

2017. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bulo22 válasza:
Anti szociális vagy.
2017. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki az az Anti, és miért szociális?
2017. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!