Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire magányos? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Annyira egyedul erzem magam. 2 evvek ezelott a noverem es a baratja szakitottak, utana a noveremmel nagyon kozel kerultunk. De most nyaron lett egy baratja es dolgozott is igy teljesen eltavolodtunk. Es oke en megertem hogy mostmar van pasija es o a fontos ot kell vedeni meg minden, de miert kell ezert leszarnia? Ezt mar egyszer megbeszeltem vele, par napig jo volt, de aztan megint leszart. Vannak barataim, de inkabb csak suliban. Altalaban azt mondjak szep vagyok, es inkabb visszahuzodo, nem ilyen odamegyek mindenkihez es csak ugy beszelek. Nem tudok megnyilni. Nyaron vegig itthon ultem es sorozatot neztem. Mindenki irja hogy szeret de megis leszarnak... Hajnalba amikor mindenki alszik sirok. Minden este... A noveremmel mostmar allandoan veszekedunk mindenen. Nagyon megbant. Mindenki boldog en meg ittvagyok egyedul. Es en orulok annak hogy ok boldogok. Orulok annak is hogy a noverem 2 ev utan talalt egy pasit akit kedvel. Viszont ugy erzem tul hamar osszejottek, csak akart vegre valakit aki torodik vele.

Nem tudtok mondani valamit hogy mit csinaljak, hogy ne erezzem magam ennyire uresnek?

Bocsi hogy hosszu lett, es lehet nem is ertitek😂

16/L



2017. szept. 30. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén ajánlanom, hogy tarts kutyát. Örömet ad, kimozdít más emberek közé.
2017. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van kutyám, de idős, már nagyon nehezen áll a lábán így sétálni nem viszem ki. :/ köszi a választ :)
2017. szept. 30. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
ez egy jól öszezsedett szöveg legalábbsi jobban mint ahogy én szoktam írni és amúgy kb detto leszámítva a nővére storynak azt a részet hogy van értelme amiért oylan amilyen mit jelent az hogy "amikor mindenki alszik"?(mint pl ez?) és mondhatok dolgokat de nem fogod hallani szóval szerintem leírom. Játsz multiplayer jatékokkal (már ha szeretsz) vagy barátkozz neten higyj nekem mindkettőben sok a nolifer aki nem tud magával mit kezdeni mert nincs barátja(helló XD) és itt nem arról beszélek hogy fűggő csak más elfoglaltság híján maradt a net (anett??[ez abba kell hagynom]) legtöbszér amúgy az a hosszú kérdés amit azzal kezdenek hohy "röviden" "rövidre fogom" vagy "a lényeg csak az hogy..." ez szerintem nem hosszú viszont ezen kérdés alapján beszédesnek tűnsz (az esetlege helyesírási hibákért elvér-vagyis nézest lsuta vagyok visszaolvasni :D)16/f
2017. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátkozz. Akár itt az oldalon is. Ha van kedved, akkor nekem írhatsz, szívesen beszélgetek emberekkel. De jobban tennéd, ha élőben barátkoznál. Mondjuk nekem se megy. :D De ettől függetlenül próbálkozz! Nekem nem lehet barátnőm, azért nem próbálkozom, de neked lehet párod, barátod, így próbálkozz!
2017. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!