Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki csak kéthetente,...

Ha valaki csak kéthetente, havonta egyszer ír, akkor valószínűleg nem is érdeklem igazán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon elfoglalt és rengeteg tanulnivalója van, de kicsit mégis bánt, hogy csak ilyen időközönként van rám ideje.

2017. szept. 30. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor annyira nem...
2017. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De az a furcsa, hogy amikor meg ír, akkor mindig érdeklődik a hogylétem felől, hogy mi történt velem stb...
2017. szept. 30. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem írsz neki te?
2017. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Abban állapodtunk meg, hogy majd ő keres, ha lesz ideje/kedve hozzá. Én nem szeretném zavarni őt.
2017. szept. 30. 17:44
 5/13 A kérdező kommentje:
A legutolsó üzenetemet már 2 hete írtam neki és még nem válaszolt rá, pedig már aznap látta.
2017. szept. 30. 17:45
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak annyi a különbség, hogy én vagyok az, akit zaklat a srác, hogy beszélgessünk már. Rettentő idegesítő tud lenni. Neked azt ajánlom, hogy hagyd a francba vagy várd meg míg ír. De az, aki csak havonta keres párszor, az nem akar tőled semmit. (Ez tökéletesen igaz rám is. Szerintem köszönj el tőle. Én alig varom, hogy végre kapnak egy olyan üzenetet, hogy "Végeztünk.")
2017. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok. *kapjak
2017. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy valóban hagynom kéne. De tényleg nagyon megkedveltem őt. Viszont, ha ez nem kölcsönös, akkor úgyis mindegy.
2017. szept. 30. 18:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Suliba jár? Hány éves? Én hiába vagyok elfoglalt, azért annyi időm van, hogy a közeli barátaimnak pár mondatban írjak. Ha havonta ír, ideje elengedni, mert ez jó régóta húzódhat. Van az a közhely, hogy akit érdekelsz, az keres.
2017. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20 éves. Az igaz, hogy egy elég kemény egyetemre jár, és rengeteg könyvet el kell olvasnia, beadandókat kell írnia, de akkor is furcsa, hogy még hétvégén sincs annyi ideje, hogy válaszoljon. Egyébként április óta beszélgetünk. Nyár előtt és egész nyáron is általában minden másnap válaszolt. Nem tudom most azóta mi van vele. Lehet több feladata van, mint előző tanévben.
2017. szept. 30. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!