Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, zárkozott, de már nem bírtam elvsielni a magányt és netről elkedztem ismerkedni. Találkoztam, is egy oylan emberrel aki drogozott lánnyal, régebben stb. Jót beszélgettünk aztán pénzt kéregetett tőlem hogy majd visszadja, meg hogy kell neki gyógyszerre. Sporolt pénzemet adtam neki, oda azzal a szándáékkal hogy majd visszadja és ez már 1 éve. Miután megtudtam, hogy ez a csaj, egy hires Magyar irónőnek elég gazdag irónőnek a huga, hát én leestem székről. Milliomsok és tőlem kért pénzt a huga.

Ennek az irónőnek most jelent meg a könyve, második, és annyira veszik az emberek, hogy egy csomó könyve már elkelt, . És a hufga tőlem kért kölcsön több ezer forintot, pofátlan módon. Nem tudom bizoynitani csak facebookos üzenetek vannak meg.

30 ezer forintal tartozik körübelül.

AZtán amikro vissza akartam tőle kérni letilott.

De milyen emberek vannak? veszélyes neten ismerkedni , már ez si tény de hogy igy kihasználni mást., Az én szüleim nemdolgoznak meg betegek. Azzal szándékkal adtam annaka csajnak hoyg 10 napon belül visszadja. ÉS már 1 é eltelt. De közben, ro@@tul aggaszt hogy ő elég gazsdag családban él, (nem tudom miért nem tőlük kért), és hogy luxus nyaralásokon vannak.


2017. okt. 1. 14:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sajnalom,hogy igy megjartad.Valoszinu sosem latod mar viszont a penzt.
2017. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Burokban éltél eddig, hogy nem tudtad, hogy az emberek megbízhatatlanok. Idegennek nem adunk kölcsön. Ez törvény. A nővérének viszont semmi köze hozzá, nem köteles eltartani.
2017. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Az internet egyáltalán nem veszélyes.

Te teszed azzá magadnak, például úgy hogy csak szórod a pénzed idegeneknek.

Aki hagyja hogy kihasználják, ki is fogják.

2017. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez volt a tanulópénzed.

Azért 23 évesen még ha zárkózott is vagy, azt tudni kell ha máshol nem is a neten olvasgatva (hiszen kis millió alkalommal leírták már), hogy pénzt SOHA nem adunk kölcsönt. Te meg alig, hogy megismersz egy drogos csajt már pénzt is adsz neki. Ez a saját hülyeséged amiért csakis magadat hibáztathatod.

Azt, hogy a lány nővére híres író, attól még a lány nem gazdag. Nagyon valószínű, hogy a híres író rokonsága már rég nem támogatják pénzzel, mert tudják, hogy drogokra költi. Mellesleg Magyarországon nem lesz egy író kő gazdag.

2017. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor is egy bunkoság. Én atdam mert barát volt. Aztán mégsem az.
2017. okt. 1. 18:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy, hogy ennyivel megúsztad. Naív módon a testvéremmel segítettünk sok-sok embernek, mire észbe kaptunk minden pénzünkből kiforgattak minket és adósságcsapdába kerültünk miattuk. Azóta se éjjelem, se nappalom. Egy életre szóló lecke volt!!!!!
2017. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Fu Az nem semmi. Ilyen az emberi társadalom:( Segitesz aztán hátba szúrnak. Ezért önző sztem. minden milliárdos is. van pénzük, de minek segitsenek embereken ha alegtöbb hálátlan? Egy állat több szeretetet ad.
2017. okt. 1. 20:08
 8/21 anonim ***** válasza:
És tudod mi volt a legaljasabb húzás: amikor tudták már, hogy nincs semmi pénzünk jelzáloghitelt kellett felvennünk, nagyon trükkös módon ennek a pénznek 90% át is kicsalták. A bizonyítékok a legkomolyabb ügyekben megvannak, de hosszú évekbe is telhet, mire valamit vissza tudunk szerezni. Olyan szinten csalódtam az emberekben, olyan mértékű aljassággal találkoztam, hogy már talán annak se hiszek, aki igazat mond.
2017. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát gondolom:/ Sok nagyon a rosszindulatú ember ebben az ocsmány világban.
2017. okt. 1. 20:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem volt barát, csak te azt hitted, mert barátra volt szükséged. Sokkal több idő és többoldalú megismerés kell ahhoz, hogy valakit barátnak tekints.
2017. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!