Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rondák, mellétek se ül le...

Rondák, mellétek se ül le senki a buszon/vonaton?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
De, mellém szoktak.
2017. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok ronda, de megfigyeltem hogy még véletlenül sem ül mellém senki, fősulin is hatalmas üres kör volt körülöttem. Úgy látszik taszítom az embereket. De ez olyankor van ha nem vagyok pozitív beállítottságú.
2017. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Mellém leülnek mindig... Szerintem kedvesnek nézek ki (az is vagyok) attól függetlenül, hogy pocsékul nézek ki.
2017. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Mellém sem szoktak korombeliek. 14 éves korom óta buszoztam napi szinten, most 23 vagyok, de egyszerűen a korombeliek messziről elkerülnek. Akik viszont mindig betámadnak azok a 70+os korosztály. Sokszor leszállni sem lehet tőlük.
2017. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én elvileg nem vagyok ronda, legalább is akik eddig láttak rólam képet, azok szerint átlagosan szép vagyok, meg én se szoktam magam az esetek többségében olyan ocsmánynak látni (Mondjuk van, hogy igen, amikor szar a hajam), de mégse ül mellém senki. Max akkor, ha már nagyon tele van a busz, akkor is leginkább öreg nénik...

Pedig nincs semmiféle feltűnő dolog rajtam, nem sminkelek, nincs extrém színű hajam, visszafogottan öltözök...És tudtommal büdös se vagyok..Szóval tényleg nem értem. 19L

2017. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Mellém se szívesen ülnek, de ennek határozottan örülök ,legalább van bőven helyem nem kell más mellett nyomorogni meg a hülye fejét nézni egész úton :D
2017. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor eldöntöm ki mellé ülök le a buszon nem az dönt hogy néz ki. Akkor nem ülök le mellé ha koszos, büdös, igénytelen vagy nagydarab.
2017. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Le szoktak ülni: vagy idősek vagy velem egy kaliberű rondák.
2017. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Ritkán ülnek mellém de igazából jobban szeretek egyedül ülni, szóval nem szokott zavarni ha tömegnyomorban is ott a hely mellettem de mégse ül le senki 😂 egyszer felszállt egy csaj, kicsit szemeztünk éés elindult helyet keresni.. na akkor nagyon meglepődtem mert mellèm ült 😁 de mivel egy töketlen barom vagyok ezért inkább csak kussban ültem fülhallgatóval a fülemben.. 😆
2017. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A másik végéről megfogva a dolgot, ritkán ülök le bárki mellé is. Saját megfigyelésem szerint az utasok inkább állnak az ajtók között minthogy leüljenek egy már elfoglalt box-ba.

És tegyük még hozzá, hogy egy "10/10"-es lány mellé leülni még jóval nehezebb is mint egy bácsikától megkérdezni szabad e a hely mellette.

2017. okt. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!