Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem szeretnék barátnőt,...

Ha nem szeretnék barátnőt, hanem csak arra vágyom, hogy egy lány foglalkozzon velem, de nincsenek barátaim, akkor hogy élhetem ezt át?

Figyelt kérdés

Én kiskorom óta barátok nélkül élek és csak a szüleim vannak.


Én nem szeretnék barátnőt,csak annyit, hogy egy baráti lány aki éppen egyedül van és szimpatikus nekem az úgy érdeklődjön,mosolyogjon,beszélgessen velem például egy parkban miközben semmi dolga nincs,hogy más nincs körülöttem aki miatt beszélgetni kellene velem. (Példál osztálytársak)


Röviden csak egy olyan lány figyelmére vágyom akinek tetszem.


Minden bizonyára ez sosem fog beteljesülni és próbálkozni sem fogok,ezért az lenne a kérdésem,hogy ennek milyen alternatívái vannak amivel át lehet élni?


Ez a baj,hogy akárhogy gondolkodom semmilyen dolog nem jut eszembe. :/


Fizetős lányokhoz nem szeretnék menni és ők nem is ugyan olyanok.


Köszönöm a segítséget.


18 éves vagyok.


2017. okt. 7. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért érdemes téged megismerni?
2017. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmiért.
2017. okt. 7. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha visszautasítod, hogy foglalkozzanak veled, akkor hogyan várod el, hogy foglalkozzanak veled?
2017. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez könyü el kel menni japánba ott külön ipar épült ilyenre annyira elürünk járnak 😂
2017. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem várom el,hogy foglalkozzanak velem. Én jól tudom,hogy nem fognak.
2017. okt. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!