Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek hogy megy az ismerkedés...

Kinek hogy megy az ismerkedés Badoon? Ki miért van fent, milyen képekkel, fizettek vagy nem, milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Ha lehet korral és nemmel válaszoljatok.

Írjátok le a pozitív,negatív tapasztalataitokat.



2017. okt. 7. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ milyen céllal vagy, nekem panaszkodtak onnan a fiúk, h a lanyok csak fent vannak es nem akarnak talalkozni. nagy sz-r amugy az oldal. már nem vagyok fent. senkivel nem is talalkoztam. mindenki csak szxelni akar. ahhoz nem kell regisztralnom,talalok barhol. nem tudom mit képzelnek.pozitivat nem tudok mondani.30/Nő
2017. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Emiatt én is tudnék panaszkodni.

Érdekes ez hogy a nők elméletileg bárhol tudnak szexre partnert találni.A férfiak pedig nem.?

Merre laksz?

2017. okt. 7. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok.En ismerkedtem egy lannyal.Azt mondta legyek oszinte.En az voltam.Azutan meg meg mondta,hogy nem akar talalkozni.Ennyi a tortenet...azutan leszedtem magam!
2017. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
Én több ilyen oldalon is fent vagyok, de nagy része totálisan kamu....anno rendszeresen feljártam a Chat.hu-ra sokan mondták ott nem lehet ismerkedni meg legtöbbje kamu. Onnan mégis nem egy lánnyal is találkoztam, és elég sok sztori jött össze a dologból. Most itt vannak ezek az oldalak fenn vannak emberek mégis legtöbbje maga sem tudja mit akar, és túlpörgi az egész lényegét.... 30/F
2017. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Időp(o/ö)cséklás mindkét nem részéről, csak akkor "hasznos", ha a hölgy pillangó, a férfi meg pénztárca.
2017. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A chat.hu régebben lehet jó volt.De mostanra pl Debreceniek ketten ha vannak fent,pedig megyeszékhely.Természetesen Pesten nyilván másabb az arány.De tényleg nem értem ezt a sok kirakatba tett lányt,már-már azt hinni hogy írástudatlanok.
2017. okt. 7. 19:43
 7/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
Facebook elvette anno a chat.hu-ról, az embereket előtte viszont az egyik legjobb ismerkedési oldal volt. A Badoo, és társait a lányok nagy része az egó növelésre használja, és nem ismerkedésre....
2017. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bihar Valatonon ***** válasza:
Arról ne is beszélve, hogy a legtöbb az ismerkedés szabadságára hivatkozva jött létre most meg azért is fizetni kell, hogy valakivel beszélgetni tudj, és szeretik használni a kamu profilokat is, akik "tetszik"elnek és egyebek csak hogy előfizess, arra hogy tudj az adott személlyel ismerkedni...
2017. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

2 napig voltam fent, direkt nem a legjobb képeket raktam fel magamról, hanem smink nélkülit, de amikor az üzenetek száma meghaladta az 1000-ret inkább kitöröltem magam.


Most ezzel nem arra célzok, hogy 10/10-es csaj vagyok, mert nem így van. Hihetetlen hogy mennyi görcsösen csajt akaró sablonszöveges srác van....


Nem akarok 1 lenni a sok közül aki hátha összejön, ha nem hát kit érdekel, egy próbát megér.

2017. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én pont tegnap töltöttem le kiváncsíságból, de eddig úgy vélem egy kalap sz@rt nem ér. Ha mégis történik valami új dolog akkor újra írok...jelenleg úgy vagyok vele, hogy pár nap és letörlöm. :D
2017. okt. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!