Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak amivel eltudnám...

Mit csináljak amivel eltudnám foglalni magamat?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, legalábbis szerintem azok nem azok akikkel csak akkor beszélek ha én keresem meg őket, és fordítva semmi

Az elmúlt hónapokban egyedül csak barátnőm keresett, vele szoktam lenni...de most szakítottunk

Szóval nagyon egyedül vagyok...napközben még oké, suli meg ilyenek, elfoglalom magam, de este vagy hétvégéken tényleg nagyon rosszul vagyok

Lehet valami itthoni internetes elfoglaltság kéne nekem vagy nem tudom már hogy mi...


2017. okt. 7. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj szerezni barátokat, nagyon negatívan fog hatni rád, ha úgy érzed, hogy nincs senkid.

Próbálj meg a suliban nyitni, ismerkedni, vagy még ha neten beszélgetsz valakivel, az is jobb, mint a semmi.

Mindenképp olyan hobbit válassz, ahol közösségben vagy, ott alakulnak ki a barátságok igazán. Sportolj, járj valami délutáni szakkörre, park, színház, mozi, mindegy, csak szociális közegbe legyél.

2017. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az, ami érdekel téged? Tele van játékkal:

friv.com

2017. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindig én nyitok, kezdeményezek...és fordítva szinte sose...olyan szinte sose volt hogy valamelyik "barátom" rám írt volna hogy hogy vagyok vagy mi a helyzet...és ez nekem úgy jön lesz hogy nem érdeklem őket, szóval én minek keressem a társaságukat(?)


járok focizni, csapattag vagyok, de csak ennyi...meccsen kívül semmi

2017. okt. 7. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szokd meg,hogy egyedül vagy. :) Tök komolyan.
2017. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lássák rajtad a magabiztosságot. Az sokat számit hidd el:)
2017. okt. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj ki több dolgot mindenképpen.

Nagyon fontos a kisugárzás és az önbizalom, az visz szinte mindent.

Valamelyik nap barátnőimmel találkoztunk valami palival, aki előadásokat szokott tartani a környéken, nem mondanám helyesnek, nekem spec egyáltalán nem jön be látásból, de olyan lágy hangú volt, kedves, figyelmes, hogy elolvadtunk tőle, mikor elköszönt, akkor elkezdtünk visítozni is. :D A tartás, az önbizalom, mind fontosak.

Csak járj közösségbe és húzd ki magad, biztos lesz változás!

2017. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!