Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nekem lesznek még barátaim?

Nekem lesznek még barátaim?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és az idén volt 2 jó barátom, 2 lány, de különböző okok miatt elvesztettem Őket. :'(


Próbálkozom ismerkedni munkahelyen, de senki se akar velem barátkozni.


Nekem már nem lesznek barátaim? :(


2017. okt. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod hogy nem lesznek barátaid ezután?
2017. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy nem akarnak a munkatársaid barátkozni?Mióta dolgozol ott?Lehet hogy még nem ismernek téged.Hogyan ismerkedsz,nem vagy tapadós?Ha nincsenek barátaid koncentrálj a csalàdodra vagy a párkapcsolatodra,majd jön magától a dolog.Sok embernek van tàg kapcsolati köre rengeteg kamubaráttal,azt vettem észre ,hogy az exibícionista embereknek ugyan vannak barátai de folyamatosan cserélődik az àllomány,nem őszinte az egész.
2017. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Biztos lesznek.Ha nem most akkor késöbb.De mindenesetre mozdulj ki,ismerkedj NE ADD FÖL.Ne várd h mások találjanak rád.Ismerkedj családi barátokkal,biztos van nekik is valami ismerősük aki korodbeli.☺
2017. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A különböző ok mit takar?


Ha gondolod írj :)

22f

2017. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, beszélgessünk aztán kitudja lehet még barátok leszünk. 20F
2017. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!