Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beilleszkedésre képtelen,...

Beilleszkedésre képtelen, magányos egyetemistaként hol találhatnék hozzám hasonló, különleges embereket Budapesten? 25f

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem különleges vagy, hanem nyomorult.
2017. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Különleges...
2017. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaj, igen. Ezt már vártam! Szeretném megjegyezni, hogy bármit megtennék, hogy ne legyek különleges, hogy ne lógjak ki a sorból - de ez sajnos nem így működik. Sok ember eljátssza, hogy ő milyen nagy különc, de fogalmuk sincs arról, hogy a különbözés egyáltalán nem egy előny. Én nem tartom magam nagyra attól, hogy más vagyok, mint a többiek - nem gondolom, hogy jobb vagyok, mint a többi ember. Én csak más vagyok. Ezt el kell fogadnom, és hasonlóan érző embereket kellene találnom, mert különben belesüllyedek a végtelen ürességbe.

Az értékes válaszokat köszönöm.

2017. okt. 8. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
A hasonló és különleges mit takar? Miben más?
2017. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

a, neked inkább a beilleszkedésre képes, aktív szociális életet élő, tőled különböző emberek társaságát kéne keresned, h ellesd a titkukat, nem gondolod?


b, miben vagy -nevezzük így- különleges? Hogy nyilvánul ez meg? Benne van még a társadalmilag tolerálható sávban, v már beteges méretek ölt?


c, van vmi érdeklődésed? Hobbi? Kedvenc szabadidős tevékenység? Csak ennek tudatában lehetséges konkrét helyet ajánlani

2017. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit bővebben ki tudnád fejteni, miért tartod magad "különleges"-nek? Ne felejtsük el, hogy minden ember "más", attól még, hogy nem megy könnyen a kapcsolatteremtés a többiekkel, nem kell megideologizálni a tulajdonságaidat.
2017. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A különleges nem feltétlenül pozitív jelző, szerintem a kêrdező se önfényezésnek szánta. De bocs', ha tévedtem.

Egyébként sehol, mivel nincs társaságotok és nem tudtok beilleszkedni.

2017. okt. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Azért vagy különleges, mert nem tudsz beilleszkedni sehová és ez egész életedben problémát fog okozni, mind munkahelyen, mind iskolában?

Szerintem meg jobb lenne, ha egy kicsit nyitnál, ugyanis egy munkahelyen sem nézik jó szemmel, ha valaki kihúzza magát a kötelező közösségi élet alól. Mert akárhogy tagadjuk, van ilyen.

2017. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irj ram 25/f
2017. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!