Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig fog tartani ez az érzés?

Meddig fog tartani ez az érzés?

Figyelt kérdés

a kisfiammal élek egy albérletben ,a gyerek apja még terhesség alatt elhagyott. Ennek már 1 éve. És nem érzem azt hogy nekem szükségem lenne egy társra. Nyílván jó lenne meg stb, de kicsit bizalmatlan vagyok ezek utan minden emberrel. megvagyok jol egyedül eddig. Vajon elfog mulani ez az erzes? vagy kifog hatni az egész életemre?

19/L



2017. okt. 9. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaaa és köszi a rendes válaszokat! :)
2017. okt. 9. 20:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Ui: Úristen ahogy visszaolvastam a kerdesemet, totál antiszociális érzés kerített hatalmába. 😱
2017. okt. 9. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy vágysz egy társra... A bizalmatlanság egy jó ideig sajnos benned lesz, de ha találsz egy "jó" párt, akkor idővel elmúlik.
2017. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe belejátszhat az is, hogy most elsősorban anyaként és nem nőként kell helyt állnod. Szerintem kicsit korai volt 18 évesen gyereket szülni.
2017. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!