Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te ha találkoznál a régi...

Te ha találkoznál a régi ismerőseiddel, mit mondanál nekik?

Figyelt kérdés

Az olyan ismerősökről van szó, akiket több éve nem láttál és nem is tudnak rólad semmit, mert például nem használsz közösségi oldalt.


Például osztálytársak, munkatársak stb.


Az én esetemben arról van szó, hogy több éve már nem igazán történt velem semmi érdemleges. Például ha egy 5 éve nem látott osztálytársammal véletlenül találkozok, semmit sem tudnék neki mesélni, vagy csak nagyon keveset, sőt kedvem se lenne az egészhez. Ő meg bezzeg biztos abba sem tudná hagyni, annyi mondanivalója lenne...


Úgyhogy ti hogy reagálnátok le egy ilyen szituációt?


2017. okt. 14. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztosan feltőrne benned egy pár gondolat, történet. Beszámolsz hogy hol dolgozol, és mit, milyen, miket csinálsz, jogsi stb..

Főleg akkor ha megörűlsz amikor meglátod az illetőt, akkor az öröm hatására felszabadulsz :) (szerintem, okoskodni nem aoarok)

2017. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megörülsz* bocsi..helyesírási hiba. (Első voltam)
2017. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A, Köszönnék neki és ennyi;

B, Köszönnék neki, általános dolgokról kezdene beszélgetni tutira (munka, család, a többiekről mit tud, stb).


Ha találkozok is valakivel, akkor majdnem mindig olyannal, akivel nem nagyon csacsogtunk, így az A, válasz dominál nálam.

2017. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezelem jól az ilyen helyzeteket, szinte minden kérdésre tömör, majd kitérő választ adok és inkább megpróbálom a másikat beszéltetni aztán a mondandójára reagálni. És én sem tudnék mit mondani. Azok a dolgok, amik az elmúlt jó pár év alatt megtörténtek velem csak nekem számítanak igazán, nyilván egy-két infóból nem lát át az ember a másik életébe, elég egyszerű dolgokat megemlíteni, de nekem szinte minden olyan személyes, talán a "mi történt veled az elmúlt x évben?" kérdésre az lenne a válaszom, hogy "hát, szinte semmi".
2017. okt. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!