Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tököm tele van, nincs kedvem...

Tököm tele van, nincs kedvem semmihez, egész nap fáradt vagyok. Hogy legyek újra normális?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Szedj magnéziumot.

Vagy egyéb vitaminhiány is okoz ilyet.

2017. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Kezdj el sportolni valamit, a mozgás is fontos ilyen szempontból.
2017. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi❤ édesek vagytok
2017. okt. 17. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Menj el vérvételre, én is így voltam és utána derült ki, hogy vérszegény vagyok
2017. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Nem tudom, van-e valami hobbid, de szerintem jó lenne találnod olyan elfoglaltságot, amiben igazán örömöd leled. Hidd el, akkor idővel jelentősen javulna a hangulatod.


Tapasztalatból írom, én is gyakran éreztem hasonlóan magam, de rájöttem, hogy becsap a szervezetem, mert a fáradtság sokszor nem is valódi, csupán a rossz hangulatom és tétlenségem mélyíti el.

2017. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Csináltass pajzsmirigy tesztet.
2017. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig az előzőek nem írtak hülyeséget. Nagyon sokféle hiányállapot okozhat ilyen tünetet, a mozgáshiányt és az minőségi alvás hiányát is beleértve. Menj el a háziorvoshoz, mondd el neki, kérj egy részletes labort. Azon már sok minden kiderülhet.

Ha mozgás és egészséges táplálkozás, vitamin- és ásványi anyag pótlás, esetleges szervi problémák (pl. pajzsmirigy alulműködés) kezelése mellett 3 hónap alatt sem javul az állapotod, akkor menj el pszichiáterhez, aki pszichológushoz tovább tud utalni. Vagy magánban menj közvetlen pszichológushoz.

2017. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Vizsgáltasd ki a pajzsmirigyedet.
2017. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem vashiány okozta, hogy úgy éreztem, nincs energiám, nagyon fáradékony, kedvetlen vagyok.

Jókat mondtak az előttem szólók, első körben háziorvoshoz érdemes menned.

Vannak barátaid, testvér, szülő, hobbi? Az is jó, ha tudsz beszélni valakivel az érzéseidről, találkozol velük, kicsit kényszeríted magad, hogy kimozdulj. Járj könyvtárba, parkba, bárhová.

Minden jót neked! :)

2017. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle oka lehet! Pajzsmirigy, mellékvese, bármilyen felszívódási zavar, vagy ha az nincs akkor eleve be se kerül valami fontos tápanyag, stb stb.

Ne lepődj meg ha TB féle vizsgálatoknál évekig nem jönnek rá, ha el akarod kerülni, próbáld meg magánba.

2017. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!