Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy mindenre...

Miért van az hogy mindenre rágörcsölök barmi dolog ér az életben?

Figyelt kérdés
nem tudom miért vagyok ilyen de egész életemben gyerek korom ota ilyen vagyok (21 f ) amikor még suliba jártam egy sima felelésnél is remegtem az idegtől. érettségiről ne is beszeljünk(ott már majdnem rosszul lettem) ráadásul otthon is miközben tanultam akor is tiszta stressz voltam.a exbarátnőmmel is ilyen voltam mármint amikor megszeretem utána mindig vele akartam lenni nehogy lecseréljen vagy ilyesmi. én szinte mindenre rágörcsölök barmi volt velem az életben ha barmi esély is volt hogy az rosszul is alakulhat akor már görcsöltem rajta. Ezért jó szar is volt az eddigi életem de hat nem tudtam mi csinálni tudtam hogy nem kéne de mégis mindenen stresszelek.
2017. okt. 28. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer, önbizalomhiány, túlzott agyalás. Ezeket kéne megszüntetni. :)
2017. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és nekem baromira nincs önbizalmam, szóval nézz mélyen magadba valószínűleg neked is ilyesmi problémád lehet.
2017. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mibe h szűz jegyű vagy?
2017. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mérleg
2017. okt. 29. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hibás felfogás következmènye. A dolgok működèsèben hiszel, de nem úgy ahogy azok működnek. Olyan lencsèt használsz az èletet tapasztalni ami minden bolhából elefántot csinál. Ez az egèsz az egó műsora ne dőlj be neki. Egy komoly rendezvèny, komolytalan szereplőkkel.
2017. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!