Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális ez a gondolk...

Mennyire normális ez a gondolkodás ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategótia..

Az van,hogy 17 éves vagyok és egy ideje kialakult bennem az,hogy mindegy hány évet élek,legyen sok vagy kevés de az teljen el minnél gyorsabban,nem tudom megmagyarázni miért,sokat agyalok ezen,de nem jutok előrébb,más érzett már hasonlóan,mit tehetnék ilyen gondolatok ellen?



2017. okt. 30. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Felelem a vegtol? Es ezert ugymond “tul akarsz lenni rajta”? Nem en nem erzek igy...
2017. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kurtára nem tetszik neked a világ, amiben élsz, legalábbis a közvetlen környezet.

Ha más közegben s emberek közt töltenéd napjaidat, másként is gondolnád a dolgot.

Amúgy, 30 után repül az idő s évek...jön a kaszás hamar, melyre az egészségügy is gyönyörűen rásegít, ne aggódj tehát;)

2017. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ^^
2017. okt. 31. 06:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre magamon, hogy míg gimiben a 45perces órák végét vártam, addigra ez napjainkra odáig jutott (28 éves vk.), hogy szinte már mindenen csak túl akarok lenni mihamarabb. Legyen a mai nap, a hét, a hónap, a munka, utazás, bármi nemű feladat, szinte minden.. ergo az életen is túl akarok lenni amint csak lehet?
2017. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!