Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez a lány mit érezhet?

Ez a lány mit érezhet?

Figyelt kérdés

2 hete bejelölt engem egy csaj Facebook-on, visszajelöltem. Egyből rám is írt, hogy lelkizzek vele. Mondom neki, azt sem tudom ki ő, hogy lelkiznénk, erre elkezdi nekem mondogatni, hogy mennyi minden baja van, meg miken ment keresztül. Nem akartam már udvariatlan lenni, kérdeztem pár dolgot, holott nyilvánvaló volt, hogy lelki szemetesnek vagyok használva. Közben épp indulóban voltam a dolgomra, mikor ő mindenképp fel akart hívni, és nem fogta fel, hogy nem alkalmas, ő akkor is fel akart engem hívni, mert rosszul van lelkileg. Meguntam, nem válaszoltam neki tovább, de ő azóta is minden nap "zaklat" a problémáival. Lehet, hogy letiltom majd.


De az ilyen ember mit érez? Nyilván magányos, de miért kell egy random idegennek kiönteni a lelkünket, mikor azt sem tudjuk, ki ő, és nem is kérdezett rá, hogy mi a baj?

Én is voltam magányos, depressziós, én is sok mindenen mentem keresztül, de eszembe se jutott volna egy idegennel csak úgy "lelkizni".


18/L



2017. okt. 31. 00:09
 1/10 Imperial Clone válasza:
Biztosan ott hagyta mindenki ezért "kellett" neki valaki akivel beszélhet ilyenről, szerintem az oké, hogy nem egy pasival fog ilyenről beszélni.
2017. okt. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy autista. Tiltsd le szerintem.
2017. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A "súlyos" mentális betegekre jellemző ez a viselkedésmód. Ha nem tudod kezelni, inkább kerüld el, mert rád "tapad".

/Tapasztalat/

2017. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Minek jelölgetsz vissza idegeneket? :D Ott küldtem volna el a fenébe az első mondatánál, engem idegenek a nyomorukkal ne húzzanak le. Tiltsd és kész.

Előtte azért próbáld mg vele megértetni, hogy nem tudsz mihez kezdeni a bajaival, nem ismeritek egymást, nem szeretnél vele beszélgetni. ha nem fogja fel, tiltás. Nem vagy ingyen pszichológus.

2017. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jártam még így. Az nem lehet hogy valamilyen úton-módon tud rólad valamit?

De biztosan azért is lelkizik mert nincs abszolút senkije. Már nem tud szegény mit csinálni, és így keresi a reményt. Az is lehet hogy már bekattant a lelki gyötrelmektől, a depressziótól, a magánytól. Mondd meg neki,hogy ha elmegy egy pszcihológushoz, tud segíteni.

Az a baj, hogy az ilyeneknek sajnos már egy nagyon kicsi csalódás is lelki terrort tud okozni...

Nemtudom mit tégy, tégy azt amit jónak látsz.. 18/F

2017. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért jelöltem vissza, aki nem arab férfi, azt visszajelölöm, hátha valami konkrétat szeretne tőlem. Kértek már tőlem így rajzokat pl.


És tudom, mennyire szar, mikor nincs az embernek senkije, voltam ilyen helyzetben, és az első emberbe, aki nyitott felém, kapaszkodtam nagyon, de nem használtam szemetesnek...


Egyébként félek, hogy miattam csinálna hülyeséget, vagy nem tudom. Idegesít, hogy folyton írogat, de hát nem tudok vele mit kezdeni, de félek is. Lehet nem tiltom még le, majdcsak rájön, hogy nem vagyok vevő a problémáira.

2017. okt. 31. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehéz..volt már olyan, hogy egy viszonylag barátomnak nevezhető személy rám írt, hogy nagyon depressziós, úgy érzi megfog halni, nincs senkije, nem jár sehova, az anyjával él de az is beteg. És segítsek neki valahogy mert már halálfélelme van. Hát beszéltem neki errő arról, az élet értelmeiről, célok stb..jobban lett. Egyébként egy viszonylag rosszfiú a gyerek..drogozik, iszik stb. Iskolába sem járt mert kirúgták..tehát tényleg negatív volt az élete. De ahogy elbeszélgettem vele, sok pozitív dolgot mondtam neki, vissza is jött belé az élet. Utána még pár napig írogattunk, aztán már nem is írt rám. De nagyjából kilábalt abbol a mélységből amiben volt. Az 5. válaszoló voltam (18/F)

Ugye írtam hogy ilyen még nem történt velem, de mégis ez hasonló történet, csak én személyesen is ismerem a gyereket, azért is írt rám. Meg személyesen is beszéltem már vele erről a témárol. Ugyanis én is szar helyzetben élek, magány, barátok nuku...

2017. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy letiltom majd." - ha ennyire a terhedre van, miért csak "majd" tiltod le, miért nem azonnal?


meg egyáltalán, ha nem ismered, miért jelölöd vissza?

2017. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért nem azonnal, mert nem tudom, mit reagálna, ha letiltanám.


És leírtam, azért jelöltem vissza, mert volt, hogy akartak valaki konkrétat tőlem.


Egyébként most láttam, hogy törölt az ismerősei közül.

2017. okt. 31. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ismeretlen megprobal teged kihasznalni. Mar csak ido kerdese mikor kezd el megorobalni lelkileg zsarolni olyanokkal h "ha letiltasz megolom magam" es stb. Ne dolj be neki. Tiltsd le most ameg nem keso mert te tul kedves lanynak tunsz ahhoz h utana tiltsd le miutan elkezd zsarolni.
2017. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!