Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érdekel már semmi és...

Nem érdekel már semmi és senki sem? Fog ez valaha változni? :/

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok és nincsen senkim se. A családom el van az életével, azt se tudják, hogy létezem. 2 éve mind2 szülőm súlyosan lebetegedett és egy rossz állapotú tanyán lakunk. Akkor megfogadtam, célként tűztem ki, hogy helyre hozok itt mindent és ha ez meg van akkor lesznek barátaim akikkel össze járhatunk, szórakozhatunk.


Sajnos idén Apám meghalt, Anyám maradt csak. Tavaly ősszel elkezdtem egy esti sulit, de sajnos az érdeklődés csak egyirányú volt elárultak, a vége az lett, hogy ki iratkoztam az iskolából. Volt 2 lány barátom is akiket nagyon szerettem, de Ők nem szerettek és egyszerűen csak dobtak. Nem maradt senkim, nincs miért/kiért küzdenem. Próbálok ismerkedni, barátkozni, de senki sem olyan mint az a 2 lány és azok akiket kedveltem, nincsenek meg azok az érzések. Mindig azokra gondolok akiket elvesztettem. Nem tudok tovább lépni. Nincs hova tovább lépni.


Mit tegyek?



2017. nov. 1. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom!


Az én életemmel elvileg minden oké, mégis hiányérzetem van. 22 éves vagyok, barátnőm nincs, barátaim se, csak haverok. De ez legyen a legnagyobb problémám az életben. Miután olvastam a kérdésedet rájöttem, hogy nekem semmi okom a rinyára.


Dolgozol valahol? Vagy tanulsz? Szerintem próbálj meg minél több időt emberek között tölteni, úgy nagyobb eséllyel találsz olyanokat, akikkel jóban lehetsz hosszútávon is. (Tudom, hogy nehéz.)

2017. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 barniakiraj válasza:
velem is ez van tesóm :( pl ha szereted az autókat járj találkozókra és tölts el minél többet emberekkel és aztán ők nem fogják tudatni veled mind a rossz dolgokat
2017. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bocs kérdező de mi az hogy nincs kiért gürizni?Ott van anyukád nem?Amúgy ha dogozol akkor azon legyél hogy minél jobban csináld a munkád,és egyszer biztosra veszem lesz valakid akár barát vagy több.De ahhoz próbálj mosolyogni,kedves lenni mert ezek nélkül nem fog változás bekövetkezni ezeken a területeken.Ha meg a tanulás a megoldás nincs mese újra kell próbálni akár másik suliban.
2017. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg csaladom sincsen!

Barátnőm meg biztos nem lesz,túl szerencsétlen vok a nőknél.

Már engem se érdekel semmi.

Csak az hogy ne keljen tőbbet éni.

De minden reggel felkelek.

Jól ver az élet a magánnyal. 28f

2017. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
részvétem, emlékszem te vagy az a szeged környéki srác
2017. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazán sajnállak de barátnőt ha szerzel minden meg lessz oldva az ő barátnői a te barátaid lesznek és utána nincs baj :(
2018. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!