Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol szerezhetnék barátnő (ke) t?

Hol szerezhetnék barátnő (ke) t?

Figyelt kérdés
Mióta felköltöztem Budapestre 2-3 éve, nem sikerült mélyebb kapcsolatokat kialakítanom sem kollégákkal, sem máshol. Amúgy is mindig a párkapcsolatom volt az első, de mióta szakítottak velem (2 hónapja), nem igazán maradt senkim és szeretnék barátokat találni. 27/N

2017. nov. 8. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Fiú barát nem jöhet szóba, aki jól kijön a nőkkel? :)
2017. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
igen, ezt én is szeretném tudni!:)
2017. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs, akkor válassz magadnak egy társasági hobbit. Pl. a barátnőm egyedül kezdett el járni zumba órákra, mindezt két éve. Azóta mar nem jár, de megismert egy lányt aki mai napig az egyik legjobb barátnője. Vagy ott a Badoo is, ott is próbálkozhatsz.
2017. nov. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Passz. Én is hasonló cipőben járok, 9 hónapja költöztem Bp-re, a munkatársaimon kívül senkit nem ismerek.
2017. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó: Fiú barát nem jöhet szóba, aki jól kijön a nőkkel? :)
2017. nov. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csupán egy barátnőm akad itt a nagyvárosban és a párom. Néha kevés, néha túl sok is. Viszont lassan ő is költözik, ami igen szomorú.

Nem vagyok túl jó barátnő típus. Nem tudok mű vigyorogni, bájcsevegni, naponta kapcsolatot tartani... Az egy szem barátnőmmel pont azért vagyunk jóban, mert ő is ilyen. Van hogy naponta dumálunk, aztán van, hogy két hónapig semmit. Majd ha valamelyikünk felkeresi a másikat ugyanúgy dumálunk, mintha el sem telt volna az a két hónap. Nincs kötelezettség, nincs feszengés. Nekem ez csak így megy, sokaknak meg ennél sokkal több kell. :)

2018. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!