Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nincsenek...

Mit tegyek, ha nincsenek barátaim, és a szüleimet sem érdekli, hogy mi van velem?

Figyelt kérdés

Hali!

7. osztályos tanuló vagyok, és már kiskoromtól kezdve elkezdődött ez a "pokol". Mármint ekkor még törődtek velem a szüleim, és szerettek is, mert még kicsi és gyámoltalan voltam, és már oviban sem mertem barátkozni, onnantól pedig minden elbukott. Amikor általánosba vezetett az utam, akkor már előre megígértem magamnak, hogy ezek után már soha nem fogok barátkozni, mert ott mindenki kiközösített, akkor a suliban is az lesz... Ez pont az én hibám volt amúgy, mert ők akartak barátkozni, csak én féltem tőlük, onnantól pedig megutáltak, és ez máig így van.


Ja, és a szüleim... Az előbb egy kicsit túloztam afelőlt, hogy "utálnak", mert nem utálnak, hanem inkább semleges. Szóval nincsenek nagyon oda-vissza értem, de nem is utának, szóval ja...


Alsóban mindig kitűnő voltam (mondjuk ott nem is nehéz annak lenni xD), csak felsőben voltam 4-es és 5-ös. Ez érvényes volt ötödikben és hatodikban is, itt b@$ztam el, hetedikben.

Soroljam? Eddig így állok:


Nyelvtan: 4

Irodalom: 5

Angol: 5

Töri: 4

Matek: 3

Kémia: 3 (?)

Fizika: bukást súrolom (!!!)

Föci: 3

Biosz: 4


Igen, ez alapján senki nem tartana valami észlénynek, de ez már így alakult...



2017. nov. 8. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz
2017. nov. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmit sem basztál még el.Legalábbis ami a tanulást illeti még csak november eleje van , szerintem ha belehúzol akkor simán megcsinálhatod hogy csak 4-5 jegyeid vannak. Arra hogy hetedikes vagy és hét év alatt egy barátot sem sikerült szerezni nem nagyon tudok mit mondani csak annyit hogy akkor még 2 év és úgyis középsuliba fogsz járni , ott ne kövesd el ezeket a hibákat.
2017. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hogy lehet fizikából bukásra állni? Ráadásul 7.-es anyagból??? Az piskóta...
2017. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Firedoom ***** válasza:
Korepetaljalak fizikabol?
2017. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!