Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre jobban arra vágyom,...

Egyre jobban arra vágyom, hogy egyedül legyek otthon. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé gyorsan váltakoznak az érzéseim: egyik percben dühös vagyok, a másik pillanatban boldog... Álatálban azt akarom, hogy a szüleim ne legyenek otthon és magamban el legyek... Ha valahova megyünk akkor otthon akarok maradni. Ha nem megyünk sehova, akkor meg el szeretnék menni otthonról.

Vannak barátaim, de el nem engednek hozzájuk.

Elvagyok magamban: éneklegetek, olvasok, magamban dumálok.

Valami baj van, vagy csak kezdek "tini" (vagy mi) lenni? 11/L


2017. nov. 11. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. A hirtelen hangulatváltozások természetesek, ahogy az is, hogy térre van szükséged. Nekem is volt mindig, nem szerettem, ha belemásztak az aurámba, más meg imád a szülei nyakán lógni. Ma már 27 vagyok, átértékeltem a dolgokat, mivel a szüleimtől távol kerültem, ugyanakkor továbbra is igénylem a teret és a privát szférát úgy is, hogy a párommal élek. Valaki furcsállja, hogy beülünk külön szobákba és nekünk ez így jó. Mi viszont így vagyunk boldogok. :)

Szóval nem gondolom, hogy ez alapvetően gond lenne, a lázadás (mindig az kéne, ami éppen nincs, ami van az meg sosem jó) pedig természetes tini felfogás. :)

2017. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!