Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi néha, hogy nem...

Más is érzi néha, hogy nem tud beilleszkeni, normálisan élni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre és diákmunkára járok. Ez utóbbiért nem rajongok, mert monoton (kassza), de valamiből sajnos meg kell élni.

Néha úgy érzem, nem találom a helyem. Reggel felkelek, bemegyek egyetemre, tanulok, hazajövök, bevásárolok (heti kétszer), megfőzök, tanulok, alszom. Aztán ezt így körbe körbe szombatig, amikor is felkelek, bemegyek dolgozni, hazajövök, alszom. Néha pénteken ugyanez.

Aztán vasárnap megint otthon, főzés, mosás, takarítás, tanulás.

Néha kicsit úgy érzem, mindenkinek tartalmasabb az élete. A többi egyetemista ismerősöm nem dolgozik. Néha én is úgy vagyok az egésszel, hogy ennyi gürcölés van abban, hogy az ember kifizesse a bérletét, étkezést, alap higéniát, néha vegyen egy pulóvert....

Néha olyan, mintha csak az én életem lenne ilyen monoton. És ha másoké is ilyen, hogy nem fásulnak bele?


23N


2017. nov. 17. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez nem normális, akkor mi számodra? Eltartson valaki s netezhessél egész nap.

Még egy pasi kell neked s ennyi meg majd kölkök...

2017. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom :(

Én ugyan nem a Te korosztályod vagyok, mert 18 éves vagyok. De együtt érzek. Bár tudnék segíteni..

2017. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok ezzel, és elég rossz érzés. Ha lenne kihez hazamenni, az megoldaná a problémát.
2017. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

háát ja..

én pl szeretem a munkám (egy kasszát nem szeretnék én sem)


úgy van a dolog, hogy aki bírja az marad kasszás vagy hasonló

aki meg nem (pl te) az más munkát fog keresni (te is azért tanulsz)


az idősebbek kivétel mert ők sajnos nincsenek alku pozícióban a munkaerőpiacon és nem is nagyon tudnak tovább tanulni


viszont ez nem intelligencia szint függő

kevesen ugyan de vannak intelligensebb kasszások/összeszerelők mint diplomások

ez teljesen a vérmérséklettől függ..

2017. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ti aztán lusta és életkedvtelenek vagytok, semmit se tudtok értékelni-élvezni, de csinálni sem...sajnáljon a kurtafarkú kismalac:DD
2017. nov. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen monoton szar életem van és lesz is. Felkelek, munka, hazajövök, alszom. Pont. Minden nap ugyanez. Nem jó, semmi értelme élni.
2017. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A család nem segít?
2017. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hátborzongatóan hasonlít a helyzetünk. 22 éves lány vagyok, egyetemre járok, és 4 éve kasszázom tanulás mellett. Az ismerőseim az egyetemen nem dolgoznak, a szüleik eltartják őket és sokkal több szabadidejük meg energiájuk van. Minden nap ugyanaz: felkelek, órák, tanulás, munka, alvás...

Mindig minden ugyanaz. Nekem néha segít, ha a munkahelyi barátaimmal elmegyek valahová szombaton.

Ha beszélgetnél, akkor írj nyugodtan privit. :)

2017. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
most mindenki lefog pontozni. de nem érdekel. nem születtél gazdagok közé. ennyi az egész. aki meg azt mondja, hogy jaj, eltartják őket így úgy amúgy, az is erre vágyik csak rhoadtul irigy. mi a jó abba, hogy dolgozik, és eközben látja, hogy a milliomosok hogy szórakoznak? ennyi az egész. aki nem születik milliomosok közé, az beszopta így úgy egyetem, akkor is megszívta a fa szt!
2017. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

profibuki meg a hasonszőrű, rosszindulatú kommentelők gondolom magukra ismertek a kérdésben, csak éppenséggel több évtizeddel idősebbek, és nem volt merszük kockáztatni egy jobb életért, és csípi a szemüket, hogy valaki lépne.

Nem tudom milyen egyetemre és szakra jársz, de próbálj meg minél jobb karriert kiépíteni, próbálj pénzt összeszedni erasmus-ra, próbálj meg minél többet utazni, tapasztalj meg minél több dolgot, szedj fel minél több tudást, menj mesterszakra, használj ki minden lehetőséget, ösztöndíjat, dolgozz/tanulj akár egy kis időre külföldön is stb. stb.

2017. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!