Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hagy el mindenki?

Miért hagy el mindenki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vagyok túl egy másfél éves kapcsolaton, illetve csak szünetet kért, de valószínű, hogy szakítás lesz a vége. Barátaim nincsenek. Eddig csak azt hallottam vissza, hogy túlzottan ragaszkodó lennék. Barátommal csak hétvégente találkozok, az eddigi barátaimmal sem voltam sosem sülve-főve együtt. Nehezen nyílok meg és ha valakit megszeretek ahhoz tényleg ragaszkodom, de nem hiszem, hogy ez akkora baj lenne. Szerintetek ?

2017. nov. 18. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Engem is ugyanezért raktak ki. Csatlakoznék a klubhoz. Amúgy szerintem sem baj, ha valakihez ragaszkodsz. Nekem az a furcsa, mikor valaki úgy boldog kapcsolatban van, hogy 2-3 hetente látja a barátját/barátnőjét pár órára.
2017. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Egyedül annyi árnyoldala van a ragaszkodásnak, hogy hamar kifogyhat a téma, és akkor inkább csak közös unatkozás már az egész.

#1 voltam

2017. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy hasonló cipőben jársz és köszönöm, hogy írtál. Szerintem is az lenne a normális, ha az ember kötődik azokhoz akiket szeret. De kinek mi, lehet mi fogunk ki rossz embereket. Az ő szemükben pedig mi vagyunk azok.
2017. nov. 18. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tartanak minket rossznak, csak simán unalmasnak. Legalábbis ezt tapasztalom. Legtöbb ember igényli azt, hogy sok új ingert kapjon, vagy pörögjenek körülötte az események.

Ha szeretnéd, privátban leírhatod, hogy hogyan jutottál idáig.

#1

2017. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

non-sense...az is baj ha hű vagy?

ez nekem magas

2017. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki.. Van aki nem szereti a túlzott kötöttségeket
2017. nov. 18. 18:57
 7/8 anonim válasza:
0%
Szexuálódnál meg. :)
2017. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom még fiatal lehetsz, és ha így van, akkor van egy jó hírem: ez később változni fog. Később nagy kincs lesz a ragaszkodásod és ezt kis szerencsével értékelni is fogja a partnered.
2017. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!