Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hányan érzitek magatokat...

Hányan érzitek magatokat egyedül a millió ember között?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mennyien élik át azt az érzést, amikor nap, mint nap rengeteg ember vesz körül téged, de az mégis magányosnak érzed magad.

Ezen felül, kiegészítő infóként érdekel még, hogy a válaszadó hány éves, milyen nemű, mi a szakterülete/ill. diák-e.

Kezdem én:

26/L banki alkalmazott (adminisztrátor)

Sok emberrel ülök együtt egy irodában, de senki nem szól hozzá senkihez, mindenki csak a telefonját nyomkodja, amikor csak tudja, vagy telefonál. (Kiváncsi vagyok, vajon mikor beszélgetnek igazi emberekkel, ha mindig csak telefonálnak. Ha a munkahelyükön vannak, akkor a barátaikkal telefonálnak, ha a barátaikkal vannak, a szerelmükkel telefonálnak, ha a szerelmükkel vannak, a családjukkal telefonálnak, stb. és sosem érnek rá igazi emberekkel találkozni)



2017. nov. 18. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Érzem én is, ugyanazt tudom ehhez is mondani, mint ami a suliban jellemző. Bár már nem vagyok iskolás. Igazából összezárnak egy rakás embert. akik esetleg jók a felületes beszélgetésekben, de nem igazán férnek össze barátilag .

Mindig úgy voltam vele, hogy nagyon jó az, ha valakinek a munkahelyén sikerül barátot találnia, de már az is erős siker, ha munkahelyén kívül van, bent pedig valahogy el tudja tölteni az időt

2017. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, 20/L tanuló.
2017. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld, a cicámnak hasmenése van... Ne tudd meg, hogy jártam tegnap a boltban... Megismerkedtem egy férfival, de nem ír vissza, pedig látom, hogy fenn van... Ez hiányzik?
2017. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Valószínűleg sokan érzik ezt, de nem igazán tud az ember ez ellen tenni. Nekem mindig azt tanácsolták, hogy nyissak az emberek felé, de mindig ugyan az a vége. Az emberre addig van szükség mig a másik félnek van belőle haszna. Ha nincs akkor ott vége szakad mindennek. 20/tanuló
2017. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18/F vagyok, de ugyanaz mint amit írtál. Csak ugyanezek az iskolában zajlanak. Szomorú...:( 😔
2017. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én inkább azt érzem milyen pici kis porszem vagyok ebben a világban. Elbeszélgetek én bárhol bárkivel, de ezt sokszor erőltetettnek érzem, elfáradok benne.

Néha csak nézek ki a fejemből a tömeg közepén és magamon gondolkodok, mint apró porszemen.

2017. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

53F Évek óta.

Meg lehet szokni. Pörgős életvitel (munka) mellett nem gond. Agyalni meg minek rajta?

Van, aki tisztára be van parázva, ha egy éjszakára is egyedül kell maradnia. Ő azt szokta meg, neki az ad bizonytalanságot és egyedül fél. Sőt, retteg.

Nekem ez nem jelent problémát.

2017. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FalledAngel ***** válasza:

Ez világ sajnos már nem arról szól, hogy nyíljál meg nyugodtan bárkinek, mert a keselyűk megtalálnak és megmarnak, Te meg sérülsz és csak jobban bezárkózól, aminek sajnos az a vége, hogy már nem nyitsz az emberek felé, hanem csak "néma hallgatóként" veszel részt a közéletben.

Én inkább hallgatok munkahelyen, gyűjtöm és formálom a gondolataim, mert ez az időt inkább magamra fordítom.

Véleményem szerint azért érezzük magányosnak magunkat ilyen helyzetben, mert a társadalmi negatív tapasztalatok miatt "bezárunk", hogy ha nem olyan környezetben történik valami, ami a konfortzónánkban van, akkor legalább nem sérülünk tőle és el tudjuk viselni, főleg munkahelyen. 40/F

2017. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Detto. A #6 válaszoló teljesen azt írta, amit sokszor én magam is tapasztalok.

26/N

Nem vagyok már diák.

2017. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan melom.Senki nem szolt egymáshoz,egész nap.Nem lehetett telefonálni,de a csókosok állandoan facéztak,meg a férjükkel beszéltek egész nap,hogy mit ettél,voltál-e wc.n stb.Amiota tönkrement az életem,tök egyedül maradtam a sz,,ban egyedül hagyott mindenki!
2017. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!