Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt csak férfiak vannak, vagy...

Itt csak férfiak vannak, vagy csak ők írnak privátot?

Figyelt kérdés

A szexualitás kategóriánál pl értem, hogy miért van több férfi, de itt nem. Több magányos férfi lenne? A való életben nem ezt látom. Légyszi leírnátok kommentben a következőket:


-nem

-kor

-nincsenek barátaim/nincsen párkapcsolatom(vagy szexuális partnerem)/egyik sincs


?


Köszi

(21l)



2017. nov. 22. 19:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

-Férfi

-24

-Nem érzem magam magányosnak, vannak barátaim, beszélgetni vagyok itt és válaszolgatni, és nem járok a szexuális kategóriába.

2017. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

-23

-F

-barátaim vannak lányok és fiúk is, párkapcsolat vagy XXX-partner nincs....


Egyébként nem tudom, én magányos hímneműeket többet ismerek, mint lányt a való életben. Lányoknál inkább azt látom, hogy többen direkt nem is akarnak kapcsolatot és ezt mondják is.

2017. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

-24

-F

-Hangulatfüggő, de munkába kollégákkal lehet hülyülni.

2017. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Engem már betalált 1-2 nő is kérdéssel kapcsolatban (az "Emberek" kategóriájában).

Ezen az oldalon valóban olyan, mintha több magányos hapsi lenne. Ma Mo.-n nem lehet egyértelműen meghatározni a való életben, hogy ki magányos, szingli, házas, mingli, kapcsolatban élő és még sorolhatnám a variációkat. A net mögé bújva pedig bárki bármilyen kategóriás lehet, hacsak a lelkiismerete nem figyel be...

(35/F, valóban szinlgi)

2017. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Férfi

23 éves

Nincs sok barátom de nem is vágyok többre, unaloműzés céljából vagyok itt, ritkán írok privit, ha írnak válaszolok..a szex kategóriára rá se nézek mert az egész egy vicc ahol aberrált beteg emberek vannak (tisztelet a kivételnek) és nőnek adják ki magukat a pasik stb...hányni tudnék az ilyen elkorcsosult emberektől. Sport, kerékpározás témában szoktam írni, ha tudok.

2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen csak pasik,mert nőknek bármikor jut pasi minden újjukra. 39F
2017. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám hogy több lenne a magányos férfi/fiú, inkább csak ők a 'hangosabbak' tehát ők próbálnak ráírni mindenkire. Gondolom a lányokban még mindig él hogy nekik várni kell, kelletni magukat és várni hogy megközelítség őket vagy valami, ezért nem írnak annyi privátot. Vagy csak a lányok nem szeretnek anonim oldalakon privátokat küldeni (ez gondolom valószínűbb, én se szeretek úgy a nagyvilágba írogatni)


16/L/van kőkemény egy barátom, párkapcsolatom nincs és nem is lesz

2017. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

-no

-25

-vannak barataim, nem érzem magam magányosnak, nincs parkapcsolatom, legalábbis nincs komoly partnerem, nem mintha igényelném...

2017. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
18 F, nincsenek barátaim, se párkapcsolatom. Se senkim...:(
2017. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

A nőknek miért könnyebb ismerkedni?


Könnyű a lányoknak ismerkedni. Volt számtalan ismerkedős kérdésem valamint van számtalan,és én is ismerkednék,de összesen nem kaptam 14 privát üzenetet mint itt 1 lány kérdező. Mindegy mit írsz, ha ott az L betű a végén, nyert ügyed van. Komolyan, lennék inkább lány. A sok ember közül könnyebb kiválasztani azt a pár normális srácot, de férfiként nem tudsz kiválasztani egy szimpatikus lányt sem, mert 0-ből nem lehet választani.

2017. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!