Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne jobb az életem?

Hogyan lehetne jobb az életem?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam, van néhány személy, akivel jóban vagyok és beszélünk de ennyi. Soha nem keresnek, írnak csak ha kell valami. A személyiségem nem a legjobb, mert félénk vagyok meg csendes is. Vannak hobbijaim amik lekötnek, de hiányzik ez. Bulizni nem szoktam. Néha úgy érzem, hogy felesleges vagyok, nem is ember lennék, de elhesegetem ezeket a gondolatokat. Frusztrált is szoktam lenni emiatt is, lassan 18 éves vagyok

2017. nov. 24. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ahhoz hogy valakivel mély kapcsolat kialakulhasson, ahhoz emberekkel kell találkoznod. Ahhoz meg ismerkedni kell, eljárni ide oda, sportolni pl, és kicsit nyitottnak lenni. Senki nem fog a házadhoz menni hogy legyünk életreszóló barátok. Nekem is ilyen felszínes kapcsolataim vannak, de én nem járok sehova, bizonyos okokból. Meg aztán nincs olyan sok normális ember, nehéz őket megtalálni, főlsg olyat akit te is érdekelsz. Remélem segítettem! :)
2017. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress sportot hobbi tevékenységet alkotó vagy szerelő időtöltést , falmászást önvédelmi technikát stratégiákat . Ne online dolgokkal foglalkozz és előbb a gyakorlati aktív dolgokra törekedj .
2017. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Társas játékozni egyedül is lehet, én nem szoktam.
2017. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam alkotni, művész vagyok
2017. nov. 24. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.



Miket alkotsz?

2017. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajzolok, festek, állatokat, portrét stb.
2017. nov. 25. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!