Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek fer az ha valaki...

Szerintetek fer az ha valaki tönkre tette az életem, akkor később én is az ővét tönkre teszem?

Figyelt kérdés
Most valójában egy 0 vagyok, ami történt velem, az túl tett mindenen, álmomba nem gondoltam volna hogy így kiközösítenek.
2017. nov. 25. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2017. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2017. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Én is ezt tervezem szóval az :)
2017. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
a bosszú könnyen elfajulhat egy véget nem érő adok-kapokká, és belekeveredhet több, eredetileg pártatlan semleges ember is. Gyakran többet veszítesz rajta, mint amekkora elégtételt érzel első körben. De ettől függetlenül elképzelhető olyan szituáció, amikor indokolt. Mindenesetre mérlegelj, fontolj meg mindent mielőtt bármit is lépnél.
2017. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért, ha nem fair akkor nem csinálod?
2017. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez energiát vesz el az embertől, többnyire haszontalan. Tégy inkább a magad sorsának jobbításán, így felülemelkedsz a többin és jobban jársz vele.
2017. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Felesleges idő- és energiapocsékolás. Helyette inkább tedd rendbe az életed. Sokkal többet érsz vele. Nem érdemes ilyenkor ellentámadást indítani, ha magadra fordítod az időt és az energiát, amit a bosszúra szánsz, akkor a végén te jössz ki jól, miközben a karma körbeér.

Ha most 0-nak érzed magad, akkor egy bosszúhadjárat után lesüllyednél -28-ra.

2017. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy semmi értelme. Inkább hagyd rá, cselekedj helyesen, próbálj segítséget kérni, ha lehet, foglalkozz a saját dolgoddal és zárd ki a negatív embereket, légy türelmes. Ha tönkretette az életedet egy idő után úgyis meg fogja kapni az élettől azt, amit megérdemel. És Te is. :)

Nekem mindig azt mondták, hogy legyek okosabb nála és sza**jam le. :D Az idegeimre ment ez a szöveg, de végülis igazuk volt.

2017. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, én egyetértek veled, Kérdező. Szemet szemért, fogat fogért.

Akik szerint meg a bosszú értelmetlen meg időpocsékolás, azokból lesznek a legalja lábtörlő pincsikutyák, akiket ki lehet használni, beléjük lehet rúgni, büntetlenül mindent meg lehet tenni velük, mert a nagy erkölcsi fölényükkel úgyse torolnak meg semmit (igazából meg azért nem mert gyáva kis giliszták). Ha nem akarsz ilyen lenni, Kérdező, visszaadod a kölcsönt az illetőnek, mégpedig kamatostul.

2018. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Maximálisan egyetértek a Kérdezővel, és az utolsó válaszadóval is!

Azért kell bosszút állni mert máskülönben bárki megtehet bármit veled következmények nélkül, és te ezt hagyni fogod, tehát meg is teszi azt a bármit!!!

Imádom az ilyen gáncstalan nemeslelkű lábtörlő balekokat akik csak nyelik nyelik a szart, és azt hiszik, majd a végén minden jóra fordul, mert a Jóisten vagy Allah vagy valami felsőbb hatalom a végén igazságot szolgáltat nekik :DDDDDDDDDDDDDDDD

És ezzel nyugtatják magukat mert amúgy gyáva nyúlbéla alakok :DDDDD

2018. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!