Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Békéscsabán hol lehet ismerked...

Békéscsabán hol lehet ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

19/f vagyok, nincsenek barátaim,barátnőm viszont szeretnék már végre kimozdulni, szórakozni, nem egyedül ülni otthon, hol van lehetőség ilyenekre?


Elbaszkuráltam eddig az életem úgy mond, de nagyon sokat fejlődtem, ha lehet mondani végre normális lettem xd

Régen félős voltam, féltem mindig valamiért attól hogy itt szólnak az emberek ha ezt meg azt csinálok.


Van valakinek ötlet ?



2017. nov. 30. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Babylonba. Ott találsz valami éhes csajt azt pár napig szerelmeskedhettek aztán thx bb. Azt mehetsz a köviért. Legalábbis én ezt látom folyamat :)
2017. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én Dobozon lakok, B.Csabától 15 km-re, de oda járok iskolába :)
2017. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a helyzet hogy én nem kalandot, nem csak szexpartnert keresek, hanem egy barátnőt. Olyan rossz érzés mikor felkelsz, nincs melletted senki, nem tudsz senkivel sem beszélgetni stb.

Talán ez a bajom hogy nagyon érzegős típus vagyok, meg nagyon ragaszkodó, nem tudnék csak úgy váltogatni a lányokat.


2. Nak : volt dodbozi oszt.társam :)

Tudom hogy ott sem egyszerű sajnos

2017. dec. 1. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!