Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem, nincs értelme...

Úgy érzem, nincs értelme tovább élnem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok.. úgy érzem engem nem szeret senki.. mindenki utál.. mindent rosszul csinálok.. úgy érzem nincs miért élnem:/ rengetegszer gondoltam már arra hogy öngyilkos leszek. 1x próbáltam is már de azóta nem..

#öngyilkosság #nincs értelme élni!
2017. dec. 4. 17:54
 1/7 anonim válasza:
Ne is gondolj ilyeneket!!!!! Az embereknek vannak mélypontjai, rossz pillanatai. De lehet, hogy egy sokkal jobb időszak vár rád. Ne dobd el csak úgy! És nem igaz, hogy senki sem szeret! Bizonyára vannak rokonaid, szüleid, lehet, hogy testvéred is. Néha nem mutatják, de szeretnek a maguk módján. Semmiképp nem gondolkozz ilyeneken. Ha valami rossz történt veled, akkor mindenképpen beszéld meg valakivel.
2017. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ilyet! És olyan nincs hogy nem szeret senki, nézd meg az elöttem szólót, igaza van. És ne hidd azt, hogy rosszúl csinálsz mindent...nehogy azt mond h szerelmi bánatod van...ne csinálj hülyeséget, ne dobd el az életet!
2017. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van olyan személy (példának okáért én) akit tényleg senki sem szeret, egyedül van és magára van utalva.

Az a fontos, hogy ne legyenek elvárásaid az életben, hiszen ennélfogva nem fogsz csalódni.

Az öngyilkosságot sürgősen felejtsd el, inkább arra összpontosíts mi tehetne boldoggá. Keress olyan elfoglaltságokat amelyek által tudatosul Benned, hogy érsz valamit, és sikerélményben lehet részed általa.

2017. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

(Első vagyok)

És mit tegyél? Koncentrálj a tanulásra, menj egyetemre, vagy valamilyen szaksuliba. Ha nem sportolsz, akkor mindenképpen kezdj el valamit, ami leköti a figyelmedet. Olvass valamit, vagy nézz egy jó vígjátékot. Beszélgess a családoddal. Ennél többet már senki nem tud neked mondani.

2017. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találj egy olyan célt magadnak, amihez nem kell, hogy szeressenek. Illetve gondolj arra, hogy ha nem sikerül (mert elég nehéz ám meghalni), és már csak egy komolyabb egészségkárosodás után jön meg az eszed, akkor tényleg rosszabb helyzetben leszel másokhoz képest.
2017. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így élek, már 51 éve.nekem is Q..vára elegem van mindenből.
2017. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az öngyilkosságot felejtsd el és soha ne is jusson eszedbe a lehető legrosszabb utánna még rosszabb lessz !Az életet Isten adta mindenkinek és tuti nem mindneki utál emberek közülse de Isten nagyon szeret Jézust küöldte el érted hogy meghaljon érted a kereszten és megváltson ma meg várja miután feltámadott hogy gyere hozzá térj meg4Ő az élet érte érdemes élni!Mindenkinek van egy olyan tulajdonsága vagy kiváló személyiségjegye ami egyedi és másnak nincs ez hazugság hogy senki ne szeret és mindent rosszul csinálsz!Ne figyelj ezekre hangokra gonosztol vannak!
2017. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!