Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki mit csinál ma? Korot nemet...

Ki mit csinál ma? Korot nemet írjatok én már most halálra unom magam.21F

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 07:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Dolgozok,aztan megyek a parommal fodraszhoz. Haza erunk, csinalunk kajat, furdunk, eszunk, aztan pihenunk majd alszunk. Egesz heten nagyon koran fogunk kelni, igy nem lesz semmi extra, csak szex. :)

L

2017. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Gondoltam a semmitevész-fetrengészeket meglátogatom s teszem dolgom...

Örökéletű, nemet nem ismerő kaszás:DDD

2017. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%

Reggelizek majd elmegyek orvoshoz. Aztán játszok valamit.. talán Prey-t, meg egy kis Killing Floor 2-t, hogy megkapjam a napi droppomat. Aztán ebédre főzök valamit, kicsit kitakarítok, összerakodok, majd estig játszok tovább. Ágyban megnézünk valamilyen filmet a párommal. Aztán alvás.

22/N

2017. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%

Halálra verem a fszom.


99/F

2017. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Reggelizek, mosok, aztán orvoshoz megyek, majd bevásárolok és végül át az új lakásunkba festeni. Nagyjából ennyi. Élvezem a szabadságom és ki is használom 100%-ban.
2017. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Egész álló nap látástól vakulásig: mosok, főz...mosok Föl!

Kormányhivatalba. De a képviselő úr megvárja amíg megszárad, és csak aztán trappolja tele újra. Direkt.

Én meg nem kapok több pénzt az isten verje meg.


Pendely Sándorné 65/N

2017. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Ma nem kell dolgoznom és sehova sem rohannom (majdnem 3 hete nem volt ilyen napom) szóval megpróbálom utolérni magam valamennyire az itthoni teendőimmel, bár inkább a pihenésé lesz a főszerep.

Közben lemegyek majd boltba, aztán főzök valamit mára és holnapra. Remélem lesz erőm nekiállni angolozni kicsit, mert már teljesen kiesek a gyakorlatból...

A párom fél 6-6 körül ér haza, addig teszek-veszek így magamban. Aztán vacsizunk, beszélgetünk és alszunk. :-)

25N

2017. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ma van a 18. születésnapom..ennek örömére nem mentem iskolába. De nem csinálok semmit..max iszok../F/
2017. dec. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nézem a plafont mint mindig ha szabadnapos vagyok.28f
2017. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

Suliba megyek. Lesz 10-től egy gyakorlatom, de az már csak "játszós" óra lesz (jelentsen ez akármit is).

Déltől zh-t írok, amire totál felkészületlennek érzem magam, pedig egész hétvégén tanultam.

Aztán elmegyek jegyzeteket nyomtatni, hazajövök, és tanulok a csütörtöki zhk-ra.

21L

2017. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!