Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Hogyan kezdjek el beszélgetni velük?

Figyelt kérdés
Összevesztem a "legjobb barátnőimmel" egy kamus lány miatt, és alig vannak barátaim... Közben megtetszett egy fiú, akinek a haverjai szerintem szintén nem nagyon bírnak emiatt a lány miatt és szeretnék velük jóban lenni de nagyon nehéz.. Koripályára sem merek kimenni ahol talizhatnék vele... Az is rá tesz egy lapáttal,hogy tavaly 2 haverjával is összejöttem és azok gondolom szidnak. Azóta jobb ember lettem, és próbálok mindenkivel kedves lenni dehát nem tudom mit tehetnék.. Valaki segítene?

2017. dec. 18. 16:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud, nagyon sokat jelentene ha írna privátban is.
2017. dec. 18. 16:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Ülj le a barátnőiddel, és kérj tőlük bocsánatot, illetve tedd hozzá, hogy szeretnéd helyrehozni a dolgokat, mert sokat jelentenek számodra. A srác barátaival pedig, ha nem vesztél össze, csak add magad, és ha ők felhozzák, hogy mit hallottak, mondd el nekik, hogy azóta már megváltoztál.


Amit ne csinálj, az a hazudozás, és a "kamus lány" említése.

2017. dec. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!