Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel foglalhatnám le magam?

Mivel foglalhatnám le magam?

Figyelt kérdés
Az összes ismerősömnek dolga van,vagy épp dolgoznak,a családjukkal vannak. Mindenkinek van valami programja, én meg halálra unom magam itthon. Jelenleg munkanélkülin vagyok,próbálok állást keresni,de eddig még nem nagyon jártam sikerrel. Már nagyon elegem van ebből,utálok itthon ülni,de egyszerűen nincs senki,akivel elmehetnék valahová,egyedül pedig ugyanolyan magányos érzés. Annyira bedepizek ettől az egyedülléttől. :(

2017. dec. 18. 17:01
 1/5 anonim válasza:

Menj és ismerj meg új embereket! A legjobb érzés új barátokat szerezni és szinte mindenhol lehetőség van erre :)

20L

2017. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most nem értem, hogy csak a mai napra szeretnél tanácsot, vagy általánosságban a munkanélküliséggel eltöltött időszakra? Ha ez utóbbira, akkor csinálj napi/hetirendet, amit tarts be. Legyen benne naponta 2-3 óra munkakeresés, vagy önéletrajz csiszolgatás, kapcsolatépítés. A többi házimunka, önfejlesztés, sport, hobbi, családlátogatás. Nekem sokat segített, 7-19-ig volt egy napirendem, és hétfőtől-péntekig minden nap máson volt a fókusz. Még így is voltak napok, amikor halálosan untam magam, de még mindig jobb volt, mintha minden rendszer nélkül folytak széjjel a napjaim. Próbáld ki, hátha bejön neked is.
2017. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj. Mondjuk, nyelveket. De ne csak úgy, hanem vizsgázz is le. A vizsgára való felkèszülès időt vesz igènybe, így le leszel kötve. Ráadásul, ha sikerül az nagyon fel tud dobni ès ösztönzőleg hat.
2017. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!