Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy a régi...

Mit tegyek, hogy a régi önmagam legyek?

Figyelt kérdés

Egyszeruen 2 ev leforgasa alatt annyi mindenen mentem keresztul es ezaltal annyit valtoztam hogy nem iserek sajat magamra.En nem ilyen vagyok.

17 éves vagyok immár,és hihetetlen sokat valtoztam szemelyisegre.Regen sokkal kifelefordulobb,nyitottabb,masokkal mindent megoszto,aktiv,nagy szaju,oszinte,igazi kozpontban levo ember voltam.

Nem mondom azt,hogy most nincsenek meg ezek a tuladonsagaim,mert vannak olyan napok amikor MAJDNEM sikerul ezt a format hoznom.Tehat itthon peldaul mindig onmagam vaggyok,az a csaj akit leirtam.De ha idegen tarsasagba vagyok,vagy a suliba,akkor nem tudok ugy megnyilni,ez miert lehet ?Itthon onmagam vagyok,vicces vagyok,tenyleg mindent kimondo oszinte ember a suliban meg mint akit kicseretek.

Kicsit visszahuzodobb vagyok.Nem annyira.De pl ha egy emberrel beszelni kell megrandul a gyomrom,vagy hogyha valakihez oda kell <enni csak ugy nem merek.Mondjuk attol is fugg ki az illeto.Meg neha jobb napok vannak amikor mar majdnem sikerul az iagzi enemet adni,neha pedig egyaltalan nem.Gyakran erzem magam lehangoltnak,kedvtelennek,maganyosnak,foleg hogy nincs egyetlen egy baratom se,illetve nem is nagyon tudok senkit se igazan kozel engedni magamhoz,es kedvelni se tudok ugy embereket.

A volt baratnoim szinte atvertek,egyik se akarta tartani velem a kapcsolatot,a masik 10 honapig kiadta magat a neten egy sracnak akivel elhitette velem hogy szeret mindenfele beteg jatekot bevetve.Nem reszletezem,de akkor es ott meghalt bnnem valami.Nem birok bizni az emberekbe,es valahogy kotodni se tudok hozzajuk.Mit kene tennem?Az embe rsajat maganak tud a legjobban segiteni es fel is ismerem hogy nekem kell valtoztatni,de valahogy mindig van olyan nap hogy nem megy-

Annyira szeretnek egy fiut is,de aki most tetszik meg se merem szolitani es ezt akarnam a legjobban.Szerintem adna egy kis onbizalmat,de hogy alljak neki.Ajh ki mit gondol :?


2017. dec. 18. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szólítsd meg. Nem szerelmet kell neki vallani meg szende szempillarebegtetéssel megállni előtte, hanem valami tök semleges, hétköznapi témáról elkezdeni beszélni hozzá. aztán majd reagál, és majd valahogy alakul a dolog.

A csalódás után nem csodálom, hogy megbicsaklott a bizalom, de azért nem kell mindenkiben elveszíteni. Fenn kell tartani egy egészséges óvatosságot, de ha eltelt egy kis idő, egyre jobban a bizalmadba lehet avatni embereket.

2017. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!