Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha már meguntam...

TheCilOo98 kérdése:

Mit csináljak, ha már meguntam élni, szenvedni? Nem érdekelnek már a barátaim se a lányok se az edzés se semmi játék semmi.

Figyelt kérdés

10evesen meghalt apukám ezután bátyám terrorban! Tartott olyan 16-@7eves koromig amikor elköltöztek egy barátnőm höz akivel azóta már nem vagyok együtt ezután egy haverommal laktam nagyon szegények voltunk most is azok vagyunk csak nyáron sikerült egy olyan helyen dolgoznom ahol 1500€-t kaptam havonta, ebből már nemsok van de megvan mindenem. 17evesen acnes-lett az arcom ami 18eves koromig eltűnt mai napig kicsit heges ami nem nagyon zavar, szóval nem értem mi lehet a baj :(

Egyszerűen jobbá lett az életem az elmúlt 1-2evben de rauntam mindenre és a kommunikációs készségem is teljesen pocsék lett, komolyan csak az a depressziós érzésem maradt és kész! Mivel lendítsék magam újra formába? Veletek esetleg volt/van ilyen?

19/F



2017. dec. 21. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Fel a fejjel tesó! Nagyon fiatal vagy még. Tanulj, dolgozz, bulizz. Helyrejön minden.
2017. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nyafogj a neten. Az segít...
2017. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, segít mert látom a többiek véleményét mint például az első válaszadót és köszi szépen! Ez jólesik!
2017. dec. 21. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
nem szeretem az önsajnáltatást.. ha tényleg annyira rosszul érzed magad, azon csak te tudsz változtatni. ha én azt mondom hogy "legyen jó kedved", úgy sem lesz ha nem akarod. minden tőled függ..
2017. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

C vitamin 2000mg

De 4000 mg legalább egy hétig.

2017. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem vagy egyedül! Sokan küzdenek hasonló nehèzsègekkel. Tudom, sovány vigasz.
2017. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Feladni sohasem szabad. Tűz ki célokat. Buliz. Ne fél másokkal beszélni. Ne hallgass a negatív kritikákra. Minden ember fontos.
2017. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha valóban úgy érzed, hogy depresszióba estél, akkor tudnod kell, hogy az egy betegség, amihez úgy is kell hozzáállni. Ezerféle oka lehet, akár egy székrekedés is okozhat lehangoltságot és sötét gondolatokat.Statisztikailag szinte minden ember életében egyszer-kétszer depresszívebb állapotba kerül. A depresszió sok esetben kezelhető (gyógyszerek nélkül). Ha valóban úgy gondolod, hogy nem tudod meglátni az élet szépségeit, olyan, mintha egy szemellenzős ló lennél, aki beszűkült tudatállapotban csak a csupa negatív dolgot látja, akkor kérhetsz segítséget is olyan emberektől, akiknek ez a feladatuk. Menj el a helyi nevelési tanácsadóhoz, ahol megmondják, hogy a körzetben hol (lehet, hogy pont náluk)tudsz TB támogatással (tehát neked ingyen) pszichológusi segítséget kérni. (Fontos, hogy először pszichológussal beszélj, nehogy egy pszichiáterhez irányítsanak, aki csak felír valamit, amit szedhet az ember élete végéig)
2017. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt,hogy soha de soha ne hallgass a #2 féle nagypofájú elkényesztetett izomagyú szemetekre!
2017. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#

Én lennék a legboldogabb, ha nem hallgatna rám és így nem nyafogna a neten.

2017. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!