Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » SOS! Fekudjek be a pszichiatri...

SOS! Fekudjek be a pszichiatriara, és viseljem magamon tovább a terheket vagy legyek öngyilkos? 20/L

Figyelt kérdés
Járok pszichiaterhez,szedek gyógyszereket.Sose fekudtem még bent,de nem szeretnék utana pletykakat hallani magamról,hogy én bent fekudtem. De nem is szeretném,hogy a pszichiateremet szedjék elő. Rettentően szenvedek,már a sokadik visszautasitast kapom a pasiktól.Mindig elkezd valami alakulni,teljesen pozitivan állok a dolgokhoz,teljesen jól látom a világot.De amint elkezdene komolyodni,mindig megtorpannak. Én ezt a kudarcot mar nem bírom elviselni,hogy 20 évesen nem tud szeretni senki.
2017. dec. 22. 12:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
77%
A bátyám bármit megtenne, hogy egészséges legyen és ne kelljen a kórházban feküdnie rákosan az életéért küzdve. Ezen gondolkodj el mielőtt pár pasi miatt dobnád el az életed.
2017. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
58%

Egyiket se tedd. Nem a pszichiátrián szoktak párt találni, akkor meg minek mennél oda? Egy szórakozóhellyel többre mész.

Az sem biztos hogy benned van a hiba, lehet hogy a férfiak akikkel ismerkedtél csupán túl korainak tartották a komolyabb kapcsolatot és azért futamodtak meg.

2017. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Jobb lenne,ha tudnám hogy halálos beteg vagyok és mindennek vége lenne.Én már nem bírom elviselni ezt a kudarc sorozatot.A vonattal biztosra mennék.
2017. dec. 22. 12:41
 4/46 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy tévhit, hogy párt kell találni minél hamarabb. Adj magadnak időt. Én 30 évesen találtam meg a páromat. Ez nem azt jelenti, hogy addig maradj magányos, rengeteg kapcsolatot építhetsz, ami nem feltétlenül párkapcsolat.

A befekvésről pedig kérdezd meg a pszichiátert, és járj továbbra is terápiára. Jobbulást kívánok.

2017. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
35%
Próbálkozz inkább külföldön is. A gazdagabb országokban jobban jár az emberek feje a házasságon. Lehet hogy egy arab milliárdos olajsejk vár rád, nem vicc. Te meg öngyilkos akarsz lenni mert idehaza kevesebben gondolják úgy hogy érdemes házasodni és jövőt tervezni.
2017. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
75%

Olyan hülye vagy mint a se@g@em.

Én 21 évesen találtam magamnak párt elsőnek, van olyan ismerősöm aki negyven előtt.

Nem kell sajnáltatni magad. Szerintem te csak egyszerűen nem veszed észre magad "teljesen jól látom a világot.", de közben te magad üldözöd el a pasikat, mert látják hogy zizi vagy, és mániákusan keresed a szerelmet.


Mit kell azon stresszelni hogy nincs pasid? Egyetemen minden második ember szingli még. Nem vagy halálos beteg, nem hiányzik egy testrészed sem, teljesen jó életed van.

És erre öngyilkos akarsz lenni mert 20 évesen nincs pasid.

Igen, feküdj be a pszichiátriára, mert te odavaló eset vagy ilyen felfogással.

2017. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye? Amiért tudom,hogy egy senki vagyok? Amiért egy rohadt férfi sem néz semmibe,csak addig,hogy megdugjanak?
2017. dec. 22. 13:00
 8/46 anonim ***** válasza:
78%
Örülnék ha az lenne a legnagyobb problémám az életemben hogy nincs párom. Meghalt a testvérem, apám alkoholista, anyám elhagyott. Azzal valami tényleg nincs rendben aki szerelmi bánat miatt akar öngyilkos lenni
2017. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
71%
:D :D :D :D ezt a rinyát basszus...
2017. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
54%

Azért néznek ennyibe a férfiak mert egy csicska utánfutó vagy!

Önmagadtól nem tudsz lenni senki, csak egy lőcsöt akarsz magad mellé aki mellett ember lehetsz, de sosem leszel az mert nulla vagy.

2017. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!