Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tölti magányosan a karácsonyt?

Ki tölti magányosan a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Mármint úgyértem szinglin ilyenkor nem hiányzik senkinek sem egy társ?
2017. dec. 22. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
egyátalán nem hiányzik
2017. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
95%
Dehogynem, de meg kell tenni a lépéseket azon az úton, ahol nem magányosak vagyunk, hanem időnként egyedül. A lényeg az lenne , hogy ne szenvedjünk a magánytól, hanem elégedettséget tapasztaljunk egyedül létben is.
2017. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül töltöm,és de..hiányzik egy társ.
2017. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiányzik egy társ, egyelőre hálát adok érte, hogy nincs.
2017. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
Pár éve elektromosfogkefét vettem a barátnőmnek... Igaz azóta már rég szakítottunk. Egyedül tengődök:DD
2017. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a karácsonynak kellene kiváltania belőled a magány érzetét, talán ez a rengeteg reklám miatt van,amiben a karácsonyt az ajándékokhoz illetve a boldog család, párkapcsolatok képéhez kötik.Viszont ha megfogalmaztad ezt a kérdést bizonyára szükségét érzed annak, hogy valaki melletted álljon,azt tanácsolom ha nem sikerült senkit sem találnod,kezdj el keresni valakit akinek köszönhetően úgymond teljesnek érezheted magad^^
2017. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Teljesnek érzem magam így is akárhogyan is csak így ünnepek táján kíváncsi voltam más is hogyan éli meg.

Jó lenne egy társ valóban de mániákusan nem keresem a párkapcsolatot. Jön az ha jönnie kell

2017. dec. 22. 17:55
 8/22 anonim ***** válasza:
Családikörben is egyedül.Mindenki elvan magában,sablonosak otthon a családi kapcsolatok.De ez van.Tapasztalatom szerint sok helyen.Hianyozni hiányzik, de nem pont az ünnepek miatt.A szingli életmódomból is igyekszem a legtöbbet kihozni új hobik,hétvégi főiskola.Jelenleg leginkabb fuggetlenedni szeretnék itthonról,ha időközben lenne egy társam nem lenne ellenemre.Ha nem az se tragédia addig más dolgokba fektetem az időmet,energiámat.
2017. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
én szingliként töltöm. élvezem az egyedüllétet is, viszont néha jól esne ha valaki szeretne..:)
2017. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Csaladdal toltom de nalunk mindenki elvan a parjaval, igy nehez nem egyedul erezni magam.. :)

F

2017. dec. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!