Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, párt nem...

Egyedül vagyok, párt nem akarok, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, és már egy jó ideje nincs senkim, nem is szeretnék párt. Nehezen alkalmazkodom, mert sokszor olyan pasikba botlottam akik csak játszani tudták az okosat, de nem voltak azok és ilyenekre nem hallgatok. Igy már nem is keresgélek.. Nagyon kevés barátom van, szeretek velük lenni csak az idõhiány mindig közbeszól. Ezért töltök nagyon sok idõt egyedül. Mit tudok tenni, ami lefoglal, ha már ilyen a helyzetem? Utazgatni gondoltam de a munkám mellett nincs sok idõm ilyesmire.
2017. dec. 22. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.. 👂
2017. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vegyél ki szabadságot az utazgatáshoz
2017. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem létezik olyan szív, akit Isten ne szeretne a maga módján. Mind képesek vagyunk a boldogságra...


CICA


LÁJK TE ISFRANCISKA, KAROLA és további 5654 ismerősöd kedveli ezt.

2017. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen tanfolyam elvégzése (pl.: utazásszervező-tanácsadó, utazásügyintéző), ha tudsz nyelvet/nyelveket, akkor jelentkezz idegenvezetőnek. Így a kellemest a hasznossal össze tudnád kötni.
2017. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, jövő évben én is csak utazgatni fogok, meg a hobbijaimat fejleszteni.
2017. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egészen konkrétan valami hobbira gondoltál, ami segít feltöltődni a hétköznapok egyhangúsága után?
2017. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de mire keresel megoldást?
2017. dec. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz párt?
2017. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Új barátokat kerestem, nekik irogatok. Ez lefoglal. Még keresek barátokat, akikkel gyakrabban is tufunk találkozni. Nekem is írhatsz privát üzenetet, ha gondolod.
2017. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*tudunk
2017. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!